AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Şubat 2015)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Şubat 2015)

WebMasto’da Şubat ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Şubat ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Şubat 2015)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• azsekerli.com

azsekerli.com
azsekerli.com

İçerik odaklı yapısı, kolay kullanımı ve sade arayüzü ile ön plana çıkan Azsekerli.com’da birbirinden ilginç ve eğlenceli birçok içerik bulmak mümkün. Sık sık güncellenen sitede; çeşitli eğlenceli listelerden tarih kokan enstantanelere, faydalı bilgilerden fotoğraf ve videolara kadar birçok içerik bulunuyor. Sıradışı içerikler ile keyifli vakit geçirebileceğiniz Azsekerli.com’a bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: azsekerli.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• kitaptutkum.blogspot.com.tr

kitaptutkum.blogspot.com.tr
kitaptutkum.blogspot.com.tr

Adından da anlaşılacağı üzere bir kitap blogu olan Kitaptutkum.blogspot.com.tr adresinde, blog sahibinin okuduğu kitapları, bu kitaplar ile ilgili yorumlamalarını ve verdiği puanlamaları bulabilirsiniz. Oldukça fazla sayıda kitaba yer verilen blogda, blog sahibinin çeşitli yazarlar ile gerçekleştirdiği röportajları da okuyabilirsiniz. Eğer siz de bir kitapseverseniz bu blogu takip etmelisiniz.

Ziyaret etmek için: kitaptutkum.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• loplopculer.com

loplopculer.com
loplopculer.com

Bir gezi – yemek kültürü blogu olan Loplopculer.com, evli ve çocuklu bir çiftin gezdiği ülke ve şehirlerdeki tecrübelerine ve buralarda tattıkları farklı yemek kültürlerine yer verdiği bir blog. 50’ye yakın ülke gezen çiftin özellikle yemek kültürü üzerine hayli tecrübe sahibi oldukları aşikar. Zira blogda birbirinden farklı ülkelere ve kültürlere ait yemekler ile ilgili birçok içerik yer alıyor. 7 yılı aşkın süredir aktif olarak kullanılan blogda, çiftin maceralarına ortak olmak isterseniz bloga bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: loplopculer.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• soundmilk.com

soundmilk.com
soundmilk.com

Müzik dünyasını yakından takip edebilmenizi sağlayan müzik blogu Soundmilk.com, ziyaretçilerini yeni müzik grupları, yeni albümler, yeni video klipler ve daha nicesiyle buluşturuyor. Müzik dünyasından güncel haberlerin paylaşıldığı, eskimeyen müziklerin ve sanatçıların yer verildiği, çeşitli incelemelerin ve listelerin hazırlandığı bu müzik blogunu tüm müzikseverlere tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: soundmilk.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• yelizindunyasi.com

yelizindunyasi.com
yelizindunyasi.com

Yerli moda bloglarının önde gelen isimlerinden olan Yelizindunyasi.com, modayı takip eden birçok ziyaretçisine zengin içerik arşivi sunuyor. Güncel moda haberlerinden ünlülerin kıyafetlerine, sokak modasından çeşitli kombinlere kadar birçok içeriğin yer aldığı blogda, ziyaretçilerinden gelen soruların cevaplandığı bir alan da bulunuyor. Modayı yakından takip etmek isteyenlerin keyifle gezebileceği veya moda ile ilgili sorusu olanların cevaplarını bulabileceği bu bloga bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: yelizindunyasi.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler