AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Şubat 2014)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Şubat 2014)

WebMasto’da Şubat ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Şubat ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Şubat 2014)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• bilmiyim.blogspot.com.tr

bilmiyim.blogspot.com.tr
bilmiyim.blogspot.com.tr

Türkiye’de yapılan bilim haberlerindeki yanlışları ortaya çıkarmayı görev edinen Bilmiyim.blogspot.com.tr sitesi, Türkiye’de benzerine pek rastlanmayan sitelerden biri. Yapılan yanlışların eleştirel bir ifadeyle ziyaretçilerine anlatıldığı bu sitenin, -eleştirilerin yapıcı özelliğini düşündüğümüzde- aslında yanlışı yapan habercilere faydası olduğunu söyleyebiliriz. Aysu Uğur’a ait olan Bilmiyim.blogspot.tr sitesine mutlaka bir göz atın.

Ziyaret etmek için >> bilmiyim.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no”]

• dorikus.com

dorikus.com
dorikus.com

Sena Dinlenç Baran isimli bir annenin özellikle bebekler konusunda yaşadığı tecrübelerini paylaştığı Dorikus.com’da hayata dair birçok doyurucu yazı bulunuyor. Anne olmanın getirdiği tecrübelerden bebek sağlığına, astrolojiden alışverişe kadar birçok kategori altında düşüncelerini ve bilgilerini paylaştığı bu site, ayrıca oldukça hoş bir tasarıma da sahip. İlgisi olanların seveceğini düşündüğümüz Dorikus.com’a bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için >> dorikus.com

[su_divider top=”no”]

• hayalleme.com

hayalleme.com
hayalleme.com

Hayalleme.com sitesini İstanbul hayranlarının çok seveceğini düşünüyoruz. Çünkü bu sitedeki her şey İstanbul ile alakalı.  Güncel İstanbul haberlerinden müzelere, tarihi eserlerden eski İstanbul fotoğraflarına kadar birçok içeriği bulmak mümkün. Sık güncellenen Hayalleme.com’u tüm İstanbul hayranlarına öneriyoruz.

Ziyaret etmek için >> hayalleme.com

[su_divider top=”no”]

• h-yaman.com

h-yaman.com
h-yaman.com

Hamdi Yaman’ın kişisel blogu olan H-yaman.com’da internet ipuçlarından grafik tasarıma, mobil dünyadan teknolojiye birçok içerik bulabilirsiniz. 2006 yılından beri aktif olan site, klasik kişisel bloglardan çok daha fazlasına sahip. Gerek hoş bir tasarıma gerekse kaliteli içeriklere sahip olan H-yaman.com’u ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Ziyaret etmek için >> h-yaman.com

[su_divider top=”no”]

• kiyimuzik.com

kiyimuzik.com
kiyimuzik.com

 

Adından da anlaşılacağı gibi Kiyimuzik.com sitesi, kıyıda köşede kalmış şarkıları gün yüzüne çıkartıyor. Sitedeki radyo sayesinde bu şarkıları dinleyebilir, ayrıca güncel müzik haberlerini site üzerinden takip edebilirsiniz. Evrim Cantimur tarafından oluşturulan Kiyimuzik.com’da ayrıca her hafta gerçekleştirilen Kara Kutu adlı program ile yerli müzisyen ve gruplar ağırlanıyor. Standardın dışında bir müzik blogu olan Kiyimuzik.com, kesinlikle göz atılması gereken sitelerden biri.

Ziyaret etmek için >> kiyimuzik.com

[su_divider top=”no”]

• mtsaglikli.com

mtsaglikli.com
mtsaglikli.com

Spor eğitmeni olan Mahmut Talha Sağlıklı, kişisel Mtsaglikli.com sitesinde soyadına uygun bir şekilde insan sağlığına dair profesyonel deneyimlerini ve bilgilerini paylaşıyor. Sitede, spor yapmanın inceliklerinden spor malzemelerinin detaylarına, tüketilmesi gereken gıdalardan diğer tüm sağlıklı yaşam önerilerine kadar birçok faydalı içerik bulmak mümkün. Sağlığına önem verenleri Mtsaglikli.com adresine bir göz atmalarını tavsiye ediyoruz.

Ziyaret etmek için >> mtsaglikli.com

[su_divider top=”no”]

• rifatyuzuaksmakeup.com

rifatyuzuaksmakeup.com
rifatyuzuaksmakeup.com

Makyaj dünyasıyla tesadüfen tanışan ve daha sonra bu ilgisini profesyonelliğe taşıyan Rıfat Yüzüak, kendisine ait makyaj blogu olan Rifatyuzuaksmakeup.com’da ziyaretçilerine makyaj dünyasından zengin içerikler sunuyor. Sık güncellenen sitede ayrıca kendine ait videolar da yer alıyor. Özellikle bayanların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaret etmek için >> rifatyuzuaksmakeup.com

[su_divider top=”no”]

• strkitchen.com

strkitchen.com
strkitchen.com

Mutfağa tutkuyla bağlı bir blog yazarı olan Sitare Ceylan, Strkitchen.com’da kendi mutfağını ziyaretçilerine açıyor. Blogunda kendisine ait yemek tariflerini paylaşan Sitare Ceylan, ayrıca kendi çektiği profesyonel yemek fotoğrafları ile de yazılarının kalitesini arttırıyor. Tariflerden fazlasını bulabileceğiniz siteye bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> strkitchen.com

[su_divider top=”no”]

• urgeclick.com

urgeclick.com
urgeclick.com

Urgeclick.com sitesinde sevdiğiniz veya sahip olduğunuz web sitelerinin adreslerini paylaşabilir, hatta yeni siteler keşfedebilirsiniz. Bir link paylaşım platformu olan Urgeclick.com’da paylaşım yapabilmek için üye olmak gerekiyor. Siteye üye olan kullanıcılar ise beğendikleri içeriklere +1 puan vererek ilgili sitenin listede üst sıralarda çıkmasını sağlayabiliyor. Öte yandan üyelerine site indeksleme imkanı da veren Urgeclick.com’da bunun için özel URL oluşturabiliyorsunuz.

Ziyaret etmek için >> urgeclick.com

[su_divider top=”no”]

• volkanatabey.com.tr

volkanatabey.com.tr
volkanatabey.com.tr

Volkan Atabey’in kişisel blogu olan Volkanatabey.com.tr sitesi aslında kişisellikten ziyade bir inşaat blogu. Sitede inşaat sektörü ile alakalı çok ince detaylardan, yapılar ile alakalı birçok faydalı içeriğe ulaşmak mümkün. İnşaat sektörüne ilgisi olanların oldukça faydalanacağını düşündüğümüz Volkanatabey.com.tr, sektör ile alakalı takip edilesi sitelerden biri.

Ziyaret etmek için >> volkanatabey.com.tr

[su_divider top=”no”]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler