AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Ocak 2015)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ocak 2015)

WebMasto’da Ocak ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Ocak ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ocak 2015)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• 1mm.com.tr/blog

1mm.com.tr/blog
1mm.com.tr/blog

İstanbul merkezli kreatif ajans 1MM Design’ın blogu; özellikle içinde bulunduğu sektör ile ilgili içeriklerin yer aldığı bir blog. Tasarım, programlama, marka kimliği, web tasarım, SEO ve daha birçok konuda içeriğin bulunduğu blogda, internet ve teknoloji üzerine çeşitli haber ve ipuçları da bulabilirsiniz. Sektör ile ilgilenen kişilerin bir göz atmasını tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: 1mm.com.tr/blog

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• eksikhikayeler.blogspot.com.tr

eksikhikayeler.blogspot.com.tr
eksikhikayeler.blogspot.com.tr

“Tozlu raflardan arta kalanlar” sloganı altında tarih kokan çeşitli yazıların ve fotoğrafların yer aldığı Eksikhikayeler.blogspot.com.tr, sosyal tarih alanında kaliteli içerikler üreten ender bloglardan biri. Blog sahibi Emrah Sayar’ın ele aldığı konular arasında eski İstanbul kartpostallarından, zaman yolculuğu etkisi yaratan eski fotoğraflara kadar birçok içerik bulunuyor. İstanbul başta olmak üzere birçok dönemi ve mekanı günümüze getiren Emrah Sayar’ın bu sosyal tarih bloguna bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için: eksikhikayeler.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• ikikadinbirdunya.com

ikikadinbirdunya.com
ikikadinbirdunya.com

Bir gezi blogu olan Ikikadinbirdunya.com’da Banu Tunçer ve Ferda Tangüner isimli iki gezgin, çeşitli ülkelerde yaşadığı maceraları ve tecrübelerini yazıya döküyor. Oldukça sade ve içtenlikle yazılmış olan gezi yazıları, okuyanı adeta o ülkelere götürüyor. Blogda ayrıca bu ikilinin gezdiği ülkelerin yanı sıra, kendi belirledikleri seyahat rotalarını da inceleyerek maceralarına ortak olabilirsiniz. Ziyaret etmeniz gereken bir blog olduğunu düşünüyoruz.

Ziyaret etmek için: ikikadinbirdunya.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• keyifadami.net

keyifadami.net
keyifadami.net

Tabiri yerindeyse bir içki-kültürü blogu olan Keyifadami.net adresinde, blog sahibi sevdiği içkileri ve mekanları ayrıntılarıyla beraber okuyucularına aktarıyor. Bira, şarap, viski, kokteyl ve daha birçok alkollü içecek çeşitleriyle ilgili deneyimlerin ve fikirlerin yer aldığı blogda, içkiler ile ilgili oldukça detaylı ve ilgisi olan kişilerin hoşuna gidebilecek pek çok bilgi bulunuyor. Eğer siz de içki kültürü hakkında bilgi sahibi olmak ve bu konuda blog sahibinin deneyimlerine ortak olmak isterseniz Keyifadami.net adresine bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: keyifadami.net

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• ugurozmen.com

ugurozmen.com
ugurozmen.com

Sektörün önde gelen isimlerinden olan ve başta CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Sosyal CRM, Sadakat Yönetimi, Ödeme Sistemleri gibi konularda uzmanlığını ortaya koyan Uğur Özmen’in bu kişisel blogu, sektörle ilgilenen birçok kişiye yol gösterici nitelikte. Kendisinin CRM’den CEM’e (Müşteri Tecrübesi Yönetimi’ne), profesyonel iş yaşamından pazarlamaya kadar birçok konuda bilgi ve tecrübelerinin yer aldığı bu kişisel blogunu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Ziyaret etmek için: ugurozmen.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler