AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Nisan 2014)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Nisan 2014)

WebMasto’da Nisan ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Nisan ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Nisan 2014)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• 5harfliler.com

5harfliler.com
5harfliler.com

KADIN kelimesinin içindeki ayrıntıların derinliğine gidilen 5harfliler.com’da, kadınların ilgilendiği birçok konu hakkında birbirinden farklı içerik bulabilirsiniz. 2012 yılında açılan ve 7 kişilik bir ekip tarafından yönetilen sitede, herhangi bir kategori kısıtlaması da bulunmuyor. Sıradanlaşmış kadın bloglarından sıkılanlara ve zengin içerikler içinde kaybolmak isteyenlere tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için >> 5harfliler.com

[su_divider top=”no”]

• cevizhane.org

cevizhane.org
cevizhane.org

İlginç ve bir o kadar da güzel bir hikaye üzerine kurulu olan Cevizhane.org, adından da anlaşılacağı üzere cevizi ele alan bir yapıya sahip. Ceviz yetiştiricisi bir babanın çocukları, babalarından bu mesleği devralarak bu işi büyük bir tutku haline getirmişler ve bunun üzerine bir de blog açmışlar. Cevizin öneminden tutun da, cevizli yemek tariflerine ve diğer yemek çeşitlerine kadar bu sitede birçok içerik bulabilirsiniz. Sitedeki gezintinize “Hakkımızda” sayfasından başlamanızı da tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> cevizhane.org

[su_divider top=”no”]

• dekorolog.blogspot.com

dekorolog.blogspot.com
dekorolog.blogspot.com

Ulviye Üçüncüoğlu tarafından yönetilen ve adından da anlaşılacağı üzere dekorasyon üzerine kurulu olan Dekorolog.blogspot.com’da; kişisel dekorasyon fikirleri ve denemelerinin yer alması sizi kendine çekerken, kendin yap köşesiyle de ilham veriyor. Eğer dekorasyon sizin için bir tutkuysa bu bloga mutlaka bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için >> dekorolog.blogspot.com

[su_divider top=”no”]

• gurkangenc.com

gurkangenc.com
gurkangenc.com

İnanılması gerçekten zor ama Gürkan Genç, bisikleti ile ülke ülke gezen nadir insanlardan biri. Üst düzey bir bisiklet gezgini olan Gürkan Genç, kendi kişisel blogunda ise bu bisiklet maceralarını anlatıyor. Türkiye’den Japonya’ya, İngiltere’den Rusya’ya kadar bisikleti ile onlarca ülke gezen Gürkan Genç’in bu blogunu tüm bisikletseverlere öneriyoruz.

Ziyaret etmek için >> gurkangenc.com

[su_divider top=”no”]

• kedilerleyasam.com

kedilerleyasam.com
kedilerleyasam.com

Henüz yeni bir blog olan Kedilerleyasam.com, kediler ile ilgili açılan birçok site arasında iyi bir yer tutacak gibi görünüyor. Kedi bakımı, kedi sağlığı, kedi türleri, kedi ürünleri gibi içeriklerin yer aldığı sitede kediler ile ilgili çeşitli birçok ipucu da bulabilirsiniz. Sade ve içerik odaklı olan site tasarımı ve ilgilisine fayda sağlayan içerikleri ile Kedilerleyasam.com’u tüm kediseverlere tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> kedilerleyasam.com

[su_divider top=”no”]

• lezzetlizamanlar.blogspot.com.tr

lezzetlizamanlar.blogspot.com.tr
lezzetlizamanlar.blogspot.com.tr

Adından da anlaşılacağı üzere bir yemek blogu olan Lezzetlizamanlar.blogspot.com.tr’de Yeşim Düşova, kendi yaptığı yemeklerin tarifini oldukça güzel bir şekilde ziyaretçilerine aktarıyor. Tecrübelerini yetenekleri ile birleştirerek, birbirinden güzel tatlılar, ekmekler ve daha birçok lezzetli tarifler sunan Yeşim Düşova, ayrıca gezdiği yerleri ve çektiği fotoğrafları da blogunda paylaşıyor. Bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> lezzetlizamanlar.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no”]

• nazimmertbilgi.com

nazimmertbilgi.com
nazimmertbilgi.com

Nazım Mert Bilgi adında genç bir bloggerın kişisel blogu olan Nazimmertbilgi.com’da web dünyasından, çeşitli programlama dillerine kadar birçok faydalı yazı bulabilirsiniz. Ancak en çok dikkat çeken şey, site sahibi Nazım Mert Bilgi’nin henüz çok genç olması. 16 yaşında (1998 doğumlu) olan Nazım Mert’in ilgilendiği alanlar ve yazdığı içerikler için desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bloguna bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> nazimmertbilgi.com

[su_divider top=”no”]

• selinyetimoglu.com

selinyetimoglu.com
selinyetimoglu.com

Selin Yetimoğlu’nun kendi deneyimlerini iş dünyası ile yoğurduğu ve yazıya döktüğü bu blogda, birbirinden faydalı birçok içerik bulabilirsiniz. Özellikle insan kaynakları, iş yaşamı ve kariyer alanında yazılar yazan Selin Yetimoğlu, bu konularla ilgisi olanlara oldukça fayda sağlayacak bilgiler veriyor. İş dünyasının inceliklerini ve Selin Yetimoğlu’nun kişisel deneyimlerini kendi kaleminden okumak isterseniz bu bloga bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için >> selinyetimoglu.com

[su_divider top=”no”]

• serkanmutan.com

serkanmutan.com
serkanmutan.com

Doğa ve kuş fotoğrafçlığı ile uğraşan Serkan Mutan’ın bu kişisel blogunda, birbirinden güzel fotoğraflar bulabilirsiniz. Kendisini özellikle kuş fotoğrafçılığına adamış olan Serkan Mutan, blogunda ziyaretçilerine ayrıca fotoğrafçılık ve doğa ile alakalı çeşitli bilgiler de veriyor. Kendi fotoğraflarını ve deneyimlerini sergilediği fotoğraf blogu Serkanmutan.com’u tüm fotoğrafseverlere öneriyoruz.

Ziyaret etmek için >> serkanmutan.com

[su_divider top=”no”]

• ugurarpali.blogspot.com.tr

ugurarpali.blogspot.com.tr
ugurarpali.blogspot.com.tr

Ülkemizde çok fazla benzeri olmayan bir alanda blog açan Uğur Arpalı, spor yönetimi ve spor pazarlaması ile ilgili yazılarını bu kişisel blogunda paylaşıyor. Spor ile ilgili yönetim ve pazarlama içeriklerinin yanı sıra blogda ayrıca spor üzerine ekonomi, reklamcılık, sosyal medya ve çeşitli birçok içerik yer alıyor. Kısacası bu blog, spor dünyasına farklı açılardan bakabilmeyi sağlıyor. Sporla ilgisi olanlara tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için >> ugurarpali.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no”]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler