AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Mart 2014)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Mart 2014)

WebMasto’da Mart ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Mart ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

NOT!: Mart ayı için gönderdiğiniz web siteleri Nisan ayı için değerlendirilecektir (istisna).

WebMasto Ayın Web Siteleri (Mart 2014)

• twitter.com

Twitter.com
Twitter.com

2006 yılında Jack Dorsey tarafından kurulan Twitter.com, birkaç ülke dışında dünyanın her yerinde özgürce kullanılabilen ve oldukça yoğun ve hızlı bir etkileşime sahip olan bir sosyal ağ ve mikroblog sitesidir. Kişilerin düşüncelerini paylaştığı, geleneksel medyaya göre haberlerin çok daha hızlı yayıldığı bu sosyal medya platformunu herkese şiddetle tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> twitter.com

[su_divider top=”no”]

• youtube.com

Youtube.com
Youtube.com

2005 yılında kurulan ve yaklaşık 1 yıl sonra Google tarafından satın alınan YouTube.com, dünyanın en büyük video paylaşım platformudur. Bunların yanı sıra arama motoru olarak kullanılan dünyanın en büyük ikinci platformu olma özelliği taşıyan YouTube da, aynı Twitter gibi ne yazık ki bazı ülkelerde yasaklanmıştır. Girildiğinde içinden zor çıkılan platformlardan biri olan YouTube’u da herkese şiddetle tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> youtube.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler