AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Kasım 2014)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Kasım 2014)

WebMasto’da Kasım ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Kasım ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Kasım 2014)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• blog.btcturk.com

blog.btcturk.com
blog.btcturk.com

İnternetin para birimi olarak adlandırılan Bitcoin (BTC)’in özellikle son yıllardaki popülaritesine hepimiz şahit oluyoruz. BTCTurk’ün bu blogu ise Bitcoin ile ilgili yaşanan tüm gelişmeleri ziyaretçilerine aktarıyor. Güncel Bitcoin haberleri, Bitcoin borsası, çeşitli ipuçları ve yardımcı kaynaklar barındıran Blog.btcturk.com adresini Bitcoin ile ilgilenen herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: blog.btcturk.com

[su_divider top=”no”]

• patlicangil.tumblr.com

patlicangil.tumblr.com
patlicangil.tumblr.com

Eski bloggerların muhtemelen çok yakından bildiğini düşündüğümüz Patlicangil.tumblr.com’da blog sahibi Büşra M., -özellikle son 1 yıldır- doğal yaşam, yemek ve hayvanlar ile ilgili yaşantısını oldukça samimi bir dille ziyaretçilerine aktarıyor. Sıkıcı şehir hayatından uzaklaşarak bir köye yerleşen ve hayatını burada devam ettiren Büşra, tercih ettiği yaşam tarzı ile doğal yaşam hasreti çeken kişileri adeta imrendiriyor. Beslediği çok sayıda hayvan ile de kendini düzenini kuran Büşra’nın bu kişisel blogunu yer imlerinize eklemenizi tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: patlicangil.tumblr.com

[su_divider top=”no”]

• reklaminsani.tumblr.com

reklaminsani.tumblr.com
reklaminsani.tumblr.com

Gümüşhane Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi olan Ersin Diker, Reklaminsani.tumblr.com isimli blogunda reklam ve pazarlama dünyası ile ilgili paylaşımlarını okuyucularıyla buluşturuyor. Geleneksel ve dijital reklamcılık, marka reklamları, pazarlama, sosyal medya ve daha birçok konu ile ilgili düşüncelerine ve paylaşımlarına yer verdiği reklam bloguna bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: reklaminsani.tumblr.com

[su_divider top=”no”]

• street-photos.tumblr.com

street-photos.tumblr.com
street-photos.tumblr.com

Damla Yedisan’ın kişisel fotoğraf blogu olan Street-photos.tumblr.com’da adından da anlaşılacağı üzere çektiği sokak fotoğrafları yer alıyor. Sıradan sokak fotoğrafçılarından farklı bir tarza sahip olan Damla, fotoğraf makinesi ve akıllı telefonu ile “sokak” yaşantısını tüm doğallıyla karesine alarak bunları ziyaretçileriyle paylaşıyor. Özellikle sokak fotoğrafçılığına meraklıysanız Damla Yedisan’ın bu fotoğraf bloguna mutlaka bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için: street-photos.tumblr.com

[su_divider top=”no”]

• ucuncuadam.wordpress.com

ucuncuadam.wordpress.com
ucuncuadam.wordpress.com

“Hatırlanmaya dair herkes için…” sloganıyla hareket eden Ucuncuadam.wordpress.com adresinde, Türk Sineması’nın unutulmaması gereken emektarları hakkında birçok içerik bulabilirsiniz. Yeşilçam’ın kötü karakterleri ile ilgili ayrıntılı bilgilerden, Türk Sinema’sına katkı sağlayan diğer tüm emektarlar ile ilgili güncel bilgilere ve haberlere kadar birçok içerik bulabileceğiniz bu tematik blogu tüm sinemaseverlere tavsiye ediyoruz.

Ziyaret etmek için: ucuncuadam.wordpress.com

[su_divider top=”no”]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler