AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Kasım 2013)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Kasım 2013)

WebMasto’da Kasım ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Aralık ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin yada kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Kasım 2013)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

1) azizsaltik.com/blog

azizsaltik.com_
azizsaltik.com_

Sıradan blogların dışında tutulması gereken bu blogda kısaca sualtındaki hayat gün yüzüne çıkarılıyor. Bir fotoğraf ve deniz meraklısı olan Aziz Saltık, 2006 yılından beridir, yaşadığı sualtı deneyimlerini fotoğraf ve kendi yorumlamaları ile ziyaretçilerine aktarmaya devam ediyor. “Sualtı Seyir Defteri” isimli bu blogu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Ziyaret etmek için >> azizsaltik.com/blog

[su_divider top=”no”]

2) bikotbitisort.com

bikotbitisort.com_
bikotbitisort.com_

Bikotbitsiort.com oldukça başarılı bir moda blogu. Özellikle Kırmızı Halı ünlülerinin ve tamamen samimi bir dil ile yazılan diğer moda yorumlamalarının paylaşıldığı bu blog ayrıca; 2011 yılında Turkcell Blog Ödülleri – Moda Blogları kategorisinde 1. olmuştur. Özellikle modayı takip edenlerin bu blogu çok seveceğini düşünüyoruz.

Ziyaret etmek için >> bikotbitisort.com

[su_divider top=”no”]

3) birseylersoyleyebilirmiyiz.blogspot.com

birseylersoyleyebilirmiyiz.blogspot.com_
birseylersoyleyebilirmiyiz.blogspot.com_

“Uzun lafın, uzun adresi…” sloganı ile yola çıkan birseylersoyleyebilirmiyiz.blogspot.com, tam bir reklam blogu. Blog sahibi Okan Can tarafından güncel reklam videolarının paylaşıldığı ve yorumlandığı bu blog, reklamcılık ile ilgisi olanların oldukça hoşuna gidecektir. Blogdaki güncel reklam videolarının yanında televizyon ve diğer mecralardaki viral reklam videolarının yorumlaması ve çeşitli güncel haberler de yer almakta. Özellikle reklam sektörü ile ilgisi olanlara bu blogu ziyarete davet ediyoruz.

Ziyaret etmek için >> birseylersoyleyebilirmiyiz.blogspot.com

[su_divider top=”no”]

4) blog.burakkutbay.com

blog.burakkutbay.com_
blog.burakkutbay.com_

“Yazılım Mühendisliği İle Hayatı İdame Ettirme Çabasından Notlar” sloganı ile yola çıkan Burak Kutbay, kendi kişisel blogunda ziyaretçilerine C Sharp, Java, Java Server Pages ve JDBC ile ilgili çeşitli paylaşımlarının yanında; ziyaretçilerinin yazılım ve bilişim dünyasının önemli kişilerini tanımalarını sağlıyor. Yazılım ve bilişim dünyası ile ilgilinenlerin bu blogu takip etmelerini öneriyoruz.

Ziyaret etmek için >> blog.burakkutbay.com

[su_divider top=”no”]

5) gezipgordum.com

gezipgordum.com_
gezipgordum.com_

Sami Altınay’ın kişisel gezi tecrübelerini paylaştığı gezipgordum.com sitesi, gezmeye ilgisi olan kişilere oldukça fayda sağlayacak nitelikte. Yurtiçi ve yurtdışında çeşitli birçok şehri gezip farklı kültürler ile tanışan Sami Altınay’ın gezi deneyimlerini, bu yerler hakkındaki önerilerini ve çeşitli birçok bilgiyi gezipgordum.com sitesinde bulabilirsiniz.

Ziyaret etmek için >> gezipgordum.com

[su_divider top=”no”]

6) iyikotufilm.com

iyikotufilm.com_
iyikotufilm.com_

Günümüz sinema filmleri ile alakası olmayan, tamamen eski filmlerin yoğurulup harmanlandığı bir site olan iyikotufilm.com, klasik sinema sitelerinden oldukça farklı bir tarza sahip. Trash Sineması, Giallo filmleri, Dünyadan Fantastik, Korku sineması ve B filmlerine ait yorumlamaların bulunduğu site; eski filmleri adeta gün yüzüne çıkararak ziyaretçilerin bu filmler hakkındaki düşüncelerini değiştirmesine sebep oluyor. Oldukça ilginç ve hoş bir tarza sahip olan bu siteyi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Ziyaret etmek için >> iyikotufilm.com

[su_divider top=”no”]

7) kedisahiplendirme.com

kedisahiplendirme.com_
kedisahiplendirme.com_

Kedisahiplendirme.com sitesi, adından da anlaşılacağı üzere sahipsiz kedileri gönüllü sahipleriyle buluşturmak için açılmış bir site. Sahipsiz kedilerin ilan şeklinde duyurulduğu sitede ayrıca kedi cinsleri, kedi hastalıkları, kedi bakımı gibi konularda ayrıntılı bilgiler öğrenmek de mümkün. Kedi sahiplenmek veya sahiplendirmek isteyenlerin takip etmesi gereken bir site olduğunu düşündüğümüz Kedisahiplendirme.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaret etmek için >> kedisahiplendirme.com

[su_divider top=”no”]

8) mugeninlistesi.blogspot.com

mugeninlistesi.blogspot.com_
mugeninlistesi.blogspot.com_

“O Bir Anne” adıyla açılan mugeninlistesi.blogspot.com’da Müge Ç.’nin yaşadığı kişisel tecrübelerin yanında, tüm annelerin işine yarayacak faydalı bilgiler bulunmakta. Çocuk gelişimi, çocuk sağlığı, çocuk etkinlikleri ve diğer birçok anne tecrübelerinin bulunduğu bu hoş blogu bütün annelerin seveceğini düşünüyoruz.

Ziyaret etmek için >> mugeninlistesi.blogspot.com

[su_divider top=”no”]

9) onurkoray.blogspot.com

onurkoray.blogspot.com_
onurkoray.blogspot.com_

Bir otomobil duayeni olan Onur Koray 2009 yılından beri kendi blogundan kullanıcılarına otomobil dünyasından oldukça faydalı bilgiler sunuyor. Hemen hemen bütün otomobil markaları ile ilgili incelemelerini ve deneyimlerini paylaşan Onur Koray’ın “Agamemnon” adlı blogu, ayrıca 2010 ve 2011 yıllarında Turkcell Blog Ödülleri – Otomotiv Blogları kategorisinde 3. sırada yerini almıştır. Bu otomobil blogunu otomobilseverlere şiddetle tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> onurkoray.blogspot.com

[su_divider top=”no”]

10) truvainegi.com

truvainegi.com_
truvainegi.com_

Bir Nöropazarlama (Neuromarketing) uzmanı olan Melike Şimşek’in blogu truvainegi.com, kısaca bir pazarlama blogu. Özellikle kendi uzmanlık alanı Nöropazarlama ile ilgili yazılarını yazdığı blogda ayrıca pazarlama ile ilgili ziyaretçilerine çeşitli birçok faydalı ve ilginç yazılar da bulunmaktadır. Pazarlama sektörü ile ilgisi olanlara şiddetle tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> truvainegi.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler