AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Haziran 2014)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Haziran 2014)

WebMasto’da Haziran ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Haziran ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Haziran 2014)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• astroturk.net

astroturk.net
astroturk.net

Adından da anlaşılacağı gibi Astroloji’yi esas alan Astroturk.net adresinde, gök bilimi ile ilgili dünyada yaşanan önemli gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Evrenden Türkçe’ye sloganı ile yola çıkan bu blogu tüm astroloji ilgililerine tavsiye ediyoruz. Özellikle ülkemizde ihtiyacın hat safhada olduğu bilimin, böyle bloglarla desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Ziyaret etmek için >> astroturk.net

[su_divider top=”no”]

• bertankaya.net

bertankaya.net
bertankaya.net

İş ve Yönetim Danışmanı Bertan Kaya, kişisel blogu olan Bertankaya.net adresinde ziyaretçilerine iş dünyası ile ilgili oldukça zengin bir kaynak oluşturuyor. İç denetim, iç kontrol, bilgi teknolojileri, yönetim ve organizasyon, kurumsal yönetim ve kurumsal risk yönetimi kategorileri altında deneyimlerini anlatan Bertan Kaya, sektöre ilgi duyan birçok kişiye bu bağlamda fayda sağlıyor. İlgisi olanların bu blogdan faydalanabileceğini düşünerek, bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Ziyaret etmek için >> bertankaya.net

[su_divider top=”no”]

• cingunlugu.com

cingunlugu.com
cingunlugu.com

Çin pazarına girişte fimalara satış ve pazarlama servisleri sağlayan Felixum’un kurucusu Selim Şen, Cingunlugu.com adresinde kendi sektörüne ait güncel haberler ve makaleler yayınlıyor. Ekonomiden kültüre, yemekten firma rehberlerine kadar Çin ile ilgili birçok faydalı bilgiyi bu günlükte bulabilirsiniz. Oldukça doyurucu içeriklere sahip olan bu blogu özellikle Çin’e ilgisi olan herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> cingunlugu.com

[su_divider top=”no”]

• sistematikrisk.com

sistematikrisk.com
sistematikrisk.com

2011 yılında Marmara Üniversitesi Finansal Piyasalar ve Yatırım Yönetimi Bölümü yüksek lisans öğrencileri tarafından kurulan Sistematikrisk.com, bünyesinde ekonomi ve finans alanında birçok makale ve güncel yazı barındırıyor. Bunun yanı sıra hali hazırdaki donanımlı yazar kadrosuna gönüllü olarak girmek isteyenlere de kapılarını açıyor. Sektör ile ilgili oldukça faydalı içeriklerin yer aldığı bu ekonomi/finans bloguna bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> sistematikrisk.com

[su_divider top=”no”]

• kaynagiminsan.com

kaynagiminsan.com
kaynagiminsan.com

Tamamen İnsan Kaynakları alanına hitap eden Kaynagiminsan.com’da kurucusu İpek Aral Kişioğlu, profesyonel tecrübelerini ziyaretçileri ile paylaşıyor. Kariyer, iş başvuruları, iletişim, insan kaynakları, kişisel gelişim ve daha birçok alanda zengin içeriklerin yer aldığı bu blogda, ayrıca İpek Aral Kişioğlu tarafından hazırlanan videoların yer aldığı Kaynağım İnsan TV adlı kategorisine de mutlaka bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için >> kaynagiminsan.com

[su_divider top=”no”]

• oreklamo.com

oreklamo.com
oreklamo.com

Marka ve reklam dünyasına ilgi duyanların seveceğini düşündüğümüz Oreklamo.com’da; yeni çıkan reklamları blog yazarının gözünden görebilirsiniz. Televizyon, dijital, outdoor, viral ve diğer reklam çeşitlerinin ayrı ayrı ele alındığı blogda ayrıca markalar ile ilgili birçok yapıcı eleştiriler de bulmak mümkün. Marka ve reklam dünyasına ilgisi olanlara tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için >> oreklamo.com

[su_divider top=”no”]

• tugceninkitapligi.com

tugceninkitapligi.com
tugceninkitapligi.com

Kitap blogları arasında önemli bir yere sahip olduğunu düşündüğümüz Tugceninkitapligi.com’da Tuğçe Nida Sevin, kitaplar ile ilgili tecrübelerini ve önerilerini ziyaretçileriyle paylaşıyor. Kendisine ait kitap yorumlamalarını, tavsiyelerini, tecrübelerini ve oluşturduğu diğer birçok değerli içerikleri bu blogda bulmanız mümkün. Yorumlamalarının yanı sıra okuduğu kitaplara kendi oluşturduğu harfli puanlama sistemi ile puan veren Tuğçe, ziyaretçilerine bu konuda kolaylık sağlıyor. Eğer kitaplar ile aranız iyiyse ve henüz bu blogu duymadıysanız, bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> tugceninkitapligi.com

[su_divider top=”no”]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler