AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Ekim 2014)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ekim 2014)

WebMasto’da Ekim ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Ekim ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ekim 2014)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• artworksbyece.blogspot.com.tr

artworksbyece.blogspot.com.tr
artworksbyece.blogspot.com.tr

Ece Burgaz’ın sanat blogu olan Artworksbyece.blogspot.com.tr’de, kendisine ait birbirinden yaratıcı ve güzel çizimler yer alıyor. Karikatürler, çizgi romanlar, dijital çizimler ve çeşitli diğer ilüstrasyonların yer aldığı bu blog, alışılmışın dışında bir tarza ev sahipliği yapıyor. Hayatı çizimlerle sanata dönüştüren ve farklı bir tarza sahip olan Ece Burgaz’ın bu sanat bloguna bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Ziyaret etmek için: artworksbyece.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no”]

• eskikafalar.com

eskikafalar.com
eskikafalar.com

Bilgisayar oyunu oynamayı bir yaşam biçimi haline getiren KolBorea ve Wolfshade nickli iki oyunsever, yaptıkları yorumlamalar ile eski bilgisayar oyunlarını tekrar gün yüzüne çıkarıyor. Günümüzde nostalji olarak sayılan bilgisayar oyunlarının samimi bir dil ile anlatıldığı Eskikafalar.com’da ayrıca teknoloji, sinema gibi kategorilerde de eleştiri, inceleme veya güncel haberler bulmak da mümkün. Eğer siz de bir oyunseverseniz bu blogu ziyaret etmelisiniz.

Ziyaret etmek için: eskikafalar.com

[su_divider top=”no”]

• sinemamanyaklari.com

sinemamanyaklari.com
sinemamanyaklari.com

Adından da anlaşıldığı gibi bir sinema blogu olan Sinemamanyaklari.com, ziyaretçilerine sinema ile alakalı oldukça doyurucu içerikler sunuyor. Ödüller, festivaller, filmler ve diziler ilgili birçok yorumun ve incelemenin yer aldığı blogda, ayrıca sinema sektörü ile ilgili güncel haberlere ulaşmanız da mümkün. Sinemaseverlere tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: sinemamanyaklari.com

[su_divider top=”no”]

• statjus.com

statjus.com
statjus.com

Bilgi ve iletişim teknolojileri hukukunu esas alarak, kişilerin bu konuda farkındalık kazanmalarını amaçlayan Statjus.com, Türkiye’de alanında eşine zor rastlanan web sitelerinden biri. Bilişim sektörünün özellikle hukuksal boyutunun ele alındığı site, ziyaretçilerine bu konuda zengin ve güncel içerikler sağlıyor. Bilişim hukuğu ile ilgili güncel haber, makale ve akademik çalışmaların yer aldığı Statjus.com sitesini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ziyaret etmek için: statjus.com

[su_divider top=”no”]

• turcubaba.com

turcubaba.com
turcubaba.com

En kısa tabirle bir bisiklet blogu olarak tanımlayabileceğimiz Turcubaba.com, özellikle tur bisikletçiliği üzerine birçok faydalı içerik bulabileceğiniz niş bir blog. Blogda konu ile ilgili olarak çeşitli ipuçları, faydalı bilgiler, kitap tavsiyeleri, incelemeler ve daha birçok doyurucu içerik yer alıyor. Tur bisikletçiliği yapan, yapmak isteyen, merak eden herkesin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz Turcubaba.com’a bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için: turcubaba.com

[su_divider top=”no”]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler