AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Ekim 2013)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ekim 2013)

WebMasto’da artık her ay düzenli olarak hazırlayacağımız sayfamızda ayın web sitelerini seçiyoruz!

Artık her ay düzenli olarak hazırlayacağımız Ayın Web Siteleri sayfamızı Ekim ayı ile başlatmış bulunmaktayız.

Eğer siz de kendi web sitelerinizin yada beğendiğiniz web sitelerinin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

1) 3ayak.org

3ayak.org
3ayak.org

Bir fotoğraf blogu olan 3ayak.org sitesi, 2006 yılından beri fotoğraf sevenlere bilgi vermeye devam ediyor. Fotoğraf makineleri, makine aksesuarları ve çeşitli püf noktaların paylaşıldığı sitede, ayrıca yaratıcı fotoğraf sanatçıları ile ilgili paylaşımlar da yer alıyor.

Ziyaret etmek için >> 3ayak.org

********************

2) 22dakika.org

22dakika.org
22dakika.org

Yabancı dizi takipçileri için çok faydalı olacağını düşündüğümüz 22dakika.org sitesinde; yabancı diziler ile alakalı yorumlar, ayrıntılar ve daha nice bilgiler yer alıyor. Ayrıca siteye üye olarak, belli şartlar dahilinde yazılarınızı sitede yayınlayabilirsiniz.

Ziyaret etmek için >> 22dakika.org

********************

3) enesilhan.net

enesilhan.net
enesilhan.net

Enes İlhan’ın kişisel blogu olan enesilhan.net, gerek tasarım gerekse içerik açısından oldukça ilham verici bir site. Özellikle webmasterlar için faydalı bilgilerin ve ipuçlarının yer aldığı blogunda, ayrıca yaşadığı kişisel tecrübeleri de yer alıyor. Kişisel bloglara baktığımızda Enes İlhan’ın gerçekten başarılı bir blogger olduğunu söyleyebiliriz.

Ziyaret etmek için >> enesilhan.net

********************

4) farketing.com

farketing.com
farketing.com

Can Turanlı’nın pazarlama blogu olan farketing.com’da; pazarlama ağırlıklı yazıların yanı sıra, Can Turanlı’nın kişisel deneyimleri ve incelemeleri yer alıyor. Sade tasarımı ile ziyaretçilerini hiç yormayan farketing.com’un 5000’den fazla e-bülten üyesi bulunuyor.

Ziyaret etmek için >> farketing.com

********************

5) fatihtoprak.com

fatihtoprak.com
fatihtoprak.com

WordPress kullanıcılarına şiddetle tavsiye ettiğimiz bloglardan olan fatihtoprak.com’da; WordPress kullanıcılarının işini kolaylaştıracak ipuçlarından, kendisinin kişisel teknik tecrübelerine kadar birçok faydalı yazı yer alıyor. Fatih Toprak ayrıca site üzerinden kendisiyle iletişime geçilmesi halinde ziyaretçilerinin proje teklifi sunmalarına da imkan veriyor.

Ziyaret etmek için >> fatihtoprak.com

********************

6) gardropkedisi.com

gardropkedisi.com
gardropkedisi.com

Bir moda blogu olan gardropkedisi.com, en güncel moda konularına yer verilen ve trendlerin paylaşıldığı bir site.  Moda blogları arasında kendine farklı bir yer edinmiş olan bu siteyi, modayı takip etmek isteyenlere şiddetle tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> gardropkedisi.com

********************

7) hasansabrikayaoglu.com

Hasan Sabri Kayaoğlu’nun kişisel sitesinde; güncel konulardan, günlük hayatta size fayda sağlayacak bilgilere kadar birçok yazı bulunuyor. Bunların yanı sıra internet ve web dünyası ile ilgili yazıları da hasansabrikayaoglu.com’dan takip edebilirsiniz.

hasansabrikayaoglu.com
hasansabrikayaoglu.com

Ziyaret etmek için >> hasansabrikayaoglu.com

********************

8) listelist.com

listelist.com
listelist.com

Boş zamanlarınızı eğlenerek ve öğrenerek geçirmek isterseniz bu site tam size göre. Ağırlıklı olarak resim ve liste şeklinde hazırlanan yazıların bulunduğu listelist.com’da, birbirinden ilginç ve bir o kadar da faydalı bilgiler bulunmakta. Boş zamanlarınızı keyifle geçirebileceğiniz bu siteyi sizlere tavsiye ediyoruz.

Ziyaret etmek için >> listelist.com

********************

9) mustafaseven.tumblr.com

mustafaseven.tumblr.com
mustafaseven.tumblr.com

Instagram’da dünya çapında ün kazanan profesyonel fotoğrafçı Mustafa Seven’in fotoğraf blogu mustafaseven.tumblr.com’da fotoğraflara bakmaya doyamıyorsunuz. Siyah beyaz ve portre ağırlıklı fotoğrafların yer aldığı bu fotoğraf bloguna mutlaka bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için >> mustafaseven.tumblr.com

********************

10) zimlicious.com

zimlicious.com
zimlicious.com

Simay Yıldız’ın yazılarına yer verdiği Zimlicious.com, kısa tabirle gayet hoş bir kitap blogu. Blogda sıcak bir dille yazılan kitap yorumlarından, yazarlarla yapılan söyleşilere kadar bir çok paylaşım bulunuyor. Simay Yıldız’ın sıklıkla güncellediği sitesini ziyaret ederek kitaplar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziyaret etmek için >> zimlicious.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler