AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Aralık 2014)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Aralık 2014)

WebMasto’da Aralık ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Aralık ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Aralık 2014)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• adamlaryapiyor.com

adamlaryapiyor.com
adamlaryapiyor.com

Blog kurucusu Eren Alphan, Adamlaryapiyor.com’da marka ve reklamların hem iyi hem de kötü yanlarına eleştirel bir ifadeyle yer veriyor. Samimi bir dille yazılan yazılar kendisinin de bir reklamcı olmasıyla zengin bir içeriğe sahip oluyor. Sektörle ilgilenen kişilere bir göz atmalarını tavsiye ederiz…

Ziyaret etmek için: adamlaryapiyor.com

[su_divider top=”no”]

• filmloverss.com

filmloverss.com
filmloverss.com

2011 yılında yayın hayatına başlayan ve adından da anlaşılacağı üzere bir sinema blogu olan Filmloverss.com; sık sık güncellenen bilgi dolu içerikleri ve zengin yazar kadrosu ile sinema alanında kaliteli içerik sunan nadir bloglardan biri. Vizyondaki filmlerden, kısa filmlere, eleştirilerden röportajlara kadar birçok içeriğin yer aldığı Filmloverss.com’u tüm sinemaseverlere tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: filmloverss.com

[su_divider top=”no”]

• ismininmanasi.com

ismininmanasi.com
ismininmanasi.com

Henüz yeni bir blog olmasına rağmen arayüzü ve hızla güncellenen içeriğiyle amacına uygun şekilde ziyaretçilerine isimler ile alakalı ayrıntılı bilgiler veren Ismininmanasi.com, kendi alanında başarıya ulaşacak bloglardan biri. Ziyaretçilerine erkek isimleri, kız isimleri, unisex isimler, dini isimler ve daha birçok isim ile ilgili köken, anlam, kullanım istatistikleri gibi bilgiler veren bloga bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: ismininmanasi.com

[su_divider top=”no”]

• otorama.blogspot.com.tr

otorama.blogspot.com.tr
otorama.blogspot.com.tr

Bir otomobil blogu olan Otorama.blgospot.com.tr’de otomobil sektörüyle ilgili birçok güncel içerik bulabilirsiniz. Sektör ile alakalı güncel haberler, yerli araçlar, yeni çıkan otomobillerle ilgili ayrıntılı bilgiler, fotoğraflar ve daha birçoğunu bulabileceğiniz bu bloga bir göz atmanızı öneriyoruz.

Ziyaret etmek için: otorama.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no”]

• programlamahocam.com

programlamahocam.com
programlamahocam.com

Adından da anlaşılacağı üzere bir programlama blogu olan Programlamahocam.com’da; PHP, ASP, C#, Android, iOS ve diğer yazılımlar ile ilgili eğitici ve öğretici bilgiler bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra blog üzerinden güncel teknoloji haberlerini de takip etmek mümkün. Özellikle programlamaya ve teknolojiye ilgi duyanlara tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: programlamahocam.com

[su_divider top=”no”]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler