AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Aralık 2013)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Aralık 2013)

WebMasto’da Aralık ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Aralık ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin yada kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Aralık 2013)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• acetobalsamico.blogspot.com

acetobalsamico.blogspot.com_
acetobalsamico.blogspot.com_

Özellikle futbolseverlerin takip etmesi gerektiğini düşündüğümüz AcetoBalsamico.blogspot.com’da Türkiye ve dünya futbolu ile ilgili birçok içerik bulabilirsiniz. 2006 yılından bu yana yayın yapan ve sık güncellenen içerikleriyle site ziyaretçileri tam bir futbol keyfi yaşıyor. Futbol maçlarının yorumlamaları, naklen yayın yapan kanallar, futbolun gizli kalmış yönleri ve çeşitli birçok yazıları ile AcetoBalsamico.blogspot.com’u tüm futbolseverlere öneriyoruz.

Ziyaret etmek için >> acetobalsamico.blogspot.com

[su_divider top=”no”]

• acikbilim.com

acikbilim.com_
acikbilim.com_

Adından da anlaşılacağı üzerine bir bilim platformu olan Acikbilim.com sitesi çevrimiçi hizmet veren bir bilim dergisi olarak ziyaretçilere içerik sağlıyor. Oldukça hoş tasarımı ve dolu dolu içerikleriyle bilim alanında zengin bir platform haline gelen sitede ayrı bir bölüm olarak hazırladıkları “cepyayın” (podcast) hizmeti ile sesli yayın da yapılmaktadır. Eğer siz de bir bilimseverseniz bu siteyi mutlaka takip etmelisiniz.

Ziyaret etmek için >> acikbilim.com

[su_divider top=”no”]

• cembaki.com

cembaki.com_
cembaki.com_

Bir öğretmen olan Cem Baki’nin kişisel blogu CemBaki.com güzel bir blog örneklerinden. Sade ve kullanıcıyı içeriklere yönlendiren tasarımı ile site, ziyaretçiyi yormadan keyifle yazılara odaklanmayı sağlıyor. Blog yazarları takipçilerine tavsiye ettiğimiz bu sitede, Cem Baki’nin kendi şiirlerinden, bilgisayar tecrübelerine; gündem yorumlamalarından, iş tecrübelerine kadar birçok konuda içerik bulabilirsiniz.

Ziyaret etmek için >> cembaki.com

[su_divider top=”no”]

• cocuklacocuk.com

cocuklacocuk.com_
cocuklacocuk.com_

Özlem ve Fulya adındaki iki annenin açtığı ve yönettiği Cocuklacocuk.com, adından da anlaşılacağı üzere çocuklar üzerine kurulu. Ağırlıklı olarak çocuklar ile yapılabilecek olan faaliyetlerin ele alındığı sitede ayrıca geziler, el becerileri, kitaplar, hobiler, kişisel yazılar ve daha nicesini bulabilirsiniz. Özellikle annelerin ve bu konularda ilgisi olanların hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu blogu takip etmenizi öneriyoruz.

Ziyaret etmek için >> cocuklacocuk.com

[su_divider top=”no”]

• girisimcifikirler.com

girisimcifikirler.com_
girisimcifikirler.com_

“Parlak Fikirlerin Buluştuğu Platform” sloganı ile yola çıkan Girisimcifikirler.com; girişimcilik tanımından başlayarak yatırımcılığa kadar birçok konuda ziyaretçilerine içerik sağlıyor. Özellikle kendi işini kurmak isteyen kişilerin fayda sağlayabileceği bu sitede; başarı hikayelerinden girişim örneklerine, yeni iş fikirlerinden güncel iş haberlerine kadar birçok konuda içerik bulmak mümkün. Girişimcilik konusunda sürekli güncel kalmak isterseniz bu siteyi takip edebilirsiniz.

Ziyaret etmek için >> girisimcifikirler.com

[su_divider top=”no”]

• leylaninkahvedukkani.com

leylaninkahvedukkani.com_
leylaninkahvedukkani.com_

Leyla isimli bir bloggerın kendi tariflerini paylaştığı yemek blogu Leylaninkahvedukkani.com, özellikle yemek yapmayı seven kişileri yeni lezzetlerle buluşturuyor. Kendi oluşturduğu kombinasyonlar ile takipçilerine yeni tatlar sunan ve sık güncellenen sitesiyle takipçilerine zengin bir içerik kaynağı oluşturan Leylaninkahvedukkani.com’u ziyaret etmelisiniz.

Ziyaret etmek için >> leylaninkahvedukkani.com

[su_divider top=”no”]

• orjinalton.com

orjinalton.com_
orjinalton.com_

2011 yılında kurulan Orjinalton.com adından da anlaşılacağı gibi müziğin temel alındığı bir web sitesi. Özellikle şarkıların orijinal akor ve tablarını arayan kullanıcıların işine yarayacak olan bu sitede müzik ile ilgili güncel haberler de yer alıyor. Ayrıca siteye üye olarak kendi şarkı listenizi hazırlayabilir, demolarınızı/kayıtlarınızı gönderebilir ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Orjinalton.com’u tüm müzikseverlere tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> orjinalton.com

[su_divider top=”no”]

• sanatlog.com

sanatlog.com_
sanatlog.com_

2008 yılında kurulan Sanatlog.com kısaca bir kültür-sanat sitesi. Sinema, edebiyat, müzik, tiyatro, resim, fotoğraf, heykel gibi çeşitli sanat dallarında içerik oluşturulduğu sitede ayrıca güncel sanat haberleri ve çeşitli sanat dallarına ait sanatçılarla yapılan röportajlar da yer alıyor. Zengin bir yazar kadrosuna sahip olan Sanatlog.com’u tüm sanatseverlere tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> sanatlog.com

[su_divider top=”no”]

• sinerjik.org

sinerjik.org_
sinerjik.org_

Furkan Güven Taştan tarafından 2008 yılında kurulan Sinerjik.org, web dünyasından güncel meselelere kadar çeşitli konularda ziyaretçilerine faydalı içerikler sağlıyor. Göz yormayan ve sade bir tasarımın tercih edildiği Sinerjik.org’da okuyucuların işine yarayan teknik bilgilerin yanı sıra Faruk Güven Taştan’ın kişisel deneyimlerini anlattığı yazılar da yer alıyor. Takip etmekten zevk alacağınızı düşündüğümüz bu blogu sizlere tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için >> sinerjik.org

[su_divider top=”no”]

• spaksu.com

spaksu.com_
spaksu.com_

Sabri Safa Paksu’nun kişisel blogu olan Spaksu.com’da teknolojiden tasarıma birçok teknik konuda içerik bulmak mümkün. Sık güncellenen içerikleri ve hoş tasarımı ile Spaksu.com kendisini takip edilesi bir blog haline getiriyor. Bilgisayar, internet, web tasarım, grafik tasarım gibi kategorilerin altında yazılan yazıların bulunduğu Spaksu.com’u siz de takip etmelisiniz.

Ziyaret etmek için >> spaksu.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler