AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Ağustos 2015)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ağustos 2015)

WebMasto’da Ağustos ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Ağustos ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ağustos 2015)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• altevren.net

altevren.com

Türkiye’de benzeri az bulunan bloglardan biri de Altevren.net. Burada yayınlanan içeriklerin ana konusu ise çizgi romanlar. Türkçe olarak çizgi roman incelemeleri yapılan sitede; DC Comics, Marvel Comics, Türk, İtalyan, Fransız çizgi romanları, ilgili dizi ve filmler ve daha nicesini bulmak mümkün. Ayrıca yazar ekibinin ürettiği içeriklerin dışında, blogda yayınlanmak üzere kendi yazılarınızı da gönderebiliyorsunuz. Zengin içeriğe sahip olan bu bloga bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: altevren.net

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• ekilavuz.com

ekilavuz.com

Satın aldığınız ürünler ile birlikte gelen kullanım kılavuzları, özellikle ülkemizde çok kullanılan bir şey değil. Dolayısıyla bu kılavuzları genellikle bir kenara (veya çöpe) atarız; ihtiyacımız olduğunda ise muhtemelen bulamayız. Ekilavuz.com ise bu soruna çözüm üretmek amacıyla fiziksel olarak ulaşılan bu kılavuzları online ortamda kullanıcılarına sunuyor. Anasayfada yer alan arama formunu kullanarak istediğiniz ürüne ait kullanım kılavuzunu bulabilir, kolay kullanıma sahip arayüzü ile istediğiniz kılavuz sayfalarına ulaşabilirsiniz.. Bunun yanı sıra Ekilavuz Forum’u üzerinden bir tartışma başlatabilir, fikir alış-verişinde bulunabilirsiniz. İhtiyacı olan herkese tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: ekilavuz.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• sanatblog.com

sanatblog.com

“Zihin açıcı sanat” sloganıyla yayın yapan Sanatblog.com, adından ve sloganından da anlaşılacağı üzere “sanat” temalı içeriklere sahip. Fotoğraf, illustrasyon, infografik gibi görsel sanatlardan sanat performanslarına, müzikten sinema kadar birçok konuda zengin içerik bulmanız mümkün. Doyurucu içeriklere sahip bu sanat blogunu oldukça seveceğinizi düşünüyoruz.

Ziyaret etmek için: sanatblog.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• sporlocasi.blogspot.com.tr

sporlocasi.blogspot.com.tr

Özellikle Türkiye’de sporun futboldan ibaret olmadığını bize hatırlatan Spor Locası isimli blogun sloganı da oldukça manidar: “Futbol dışı hareketleri vücut çalımıyla ekranınıza getiren blog”. Bisiklet sporu başta olmak üzere birçok farklı spor dalları ile ilgili bilgilendirici ve güncel içeriklerin yer aldığı blogun oldukça samimi bir anlatım diline sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor. Tavsiye ettiğimiz bu bloga bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: sporlocasi.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• thefutureofbanking.wordpress.com

thefutureofbanking.wordpress.com

İçeriklerinin Gürcan Avcı tarafından oluşturulduğu “The Future of Banking” isimli bu blogun ana konusu adından da anlaşılacağı üzere “bankacılık”. Sahip olduğu tecrübeyle birlikte bankacılık sektörü ile birçok konuyu blogunda ele alan Avcı, yazılarını fon yönetimi, karlılık, krediler, müşteri memnuniyeti, operasyonel verimlilik, risk yönetimi gibi başlıklar altında topluyor. Bankacılık sektöründe olan kişilerin oldukça işine yarayacağını düşündüğümüz bu bloga bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Ziyaret etmek için: thefutureofbanking.wordpress.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler