AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Ağustos 2014)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ağustos 2014)

WebMasto’da Ağustos ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Ağustos ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ağustos 2014)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• ismailterzi.com

ismailterzi.com
ismailterzi.com

Kişisel bir otomobil blogu olan Ismailterzi.com’da, blog sahibi (adından da anlaşılacağı üzere İsmail Terzi), otomobil dünyası ile ilgili gelişmeleri kendi yorumlamalarını katarak ziyaretçilerine aktarıyor. Otomobil haberleri, yeni çıkan otomobil modelleri, film ve oyunlardaki otomobiller; kısacası neredeyse otomobil kelimesi geçen her konuda İsmail Terzi’nin yazısını bulmak mümkün. Blogda ayrıca kendisinin bizzat deneyimlediği otomobil modelleri ve motosikletler ile ilgili yazılarını da bulabilirsiniz. Otomobil düşkünlerinin mutlaka takip etmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Ziyaret etmek için: ismailterzi.com

[su_divider top=”no”]

• kartonbardak.tumblr.com

kartonbardak.tumblr.com
kartonbardak.tumblr.com

Emre Türk isimli bir genç bir inşaat mühendisi, karton bardakların üzerine yaptığı çizimleri bu blogunda ziyaretçileriyle paylaşıyor. Hayal gücü ve yeteneği ile, bildiğimiz sıradan karton bardakları adeta bir sanat haline getiren Emre Türk, bunları ise sadece hobi olarak yapıyor. Eşine pek rastlanmayan bloglardan olan Kartonbardak.tumblr.com’a mutlaka bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için: kartonbardak.tumblr.com

[su_divider top=”no”]

• kitapesintisi.com

kitapesintisi.com
kitapesintisi.com

Kitapseverlerin sürekli takip edebileceğini düşündüğümüz Kitapesintisi.com’da, blog sahibi İlkim Saral’ın çeşitli birçok kitap hakkındaki yorumlamalarını okuyabilirsiniz. Sürekli güncellenen bu başarılı kitap blogunda, ilgili kitaplar hakkında duymak istediklerinizi bulabilir, ayrıca blog sahibinin kitaplar için verdiği puanları görebilirsiniz. Samimi ve akıcı anlatım tarzına sahip İlkim Saral’ın Kitapesintisi.com adındaki blogunu tüm kitapseverlere öneriyoruz.

Ziyaret etmek için: kitapesintisi.com

[su_divider top=”no”]

• sheysizbayan.com

sheysizbayan.com
sheysizbayan.com

Standart magazin & moda sitelerinin aksine, Sheysizbayan.com’daki içerikler oldukça samimiyet içeriyor. Magazin, moda, güzellik ve bakım gibi konularda ziyaretçilerini güncel tutan ve aynı zamanda okurken keyiflendiren Sheysizbayan.com, sektör ile ilgili yayın yapan birçok siteden farkını bu şekilde gösteriyor. İlgi duyan kişilerin severek takip edeceğini düşündüğümüz Sheysizbayan.com’a bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: sheysizbayan.com

[su_divider top=”no”]

• sineterapi.com

sineterapi.com
sineterapi.com

Sektör içindeki başarılı sinema bloglarından biri olan Sineterapi.com’da, sinemaya dair güncel birçok içerik bulabilirsiniz. Kısa filmler, film eleştirileri, sinema haberleri ve daha birçok konuda ziyaretçisine zengin içerik sağlayan blogda, ayrıca müzik ile ilgili güncel içerikler bulmak da mümkün. Zengin yazar kadrosu, kullanışlı web arayüzü, ve faydalı içerikleri ile Sineterapi.com’un takip edilesi bir blog olduğunu söyleyebiliriz.

Ziyaret etmek için: sineterapi.com

[su_divider top=”no”]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler