AnasayfaSosyal MedyaTwitter'da Paylaşılan Görseller Artık Tam Boyutta Gösterilecek

Twitter’da Paylaşılan Görseller Artık Tam Boyutta Gösterilecek

Twitter'da artık fotoğrafları tam boyutta görmek için tweeti genişletmenize gerek yok.

Popüler mikroblog servisi Twitter, görsel paylaşımlarında uyguladığı kırpma işleminden vazgeçtiğini duyurdu. Bundan böyle Twitter’ın web sürümü üzerinde, görseller kırpılmadan tam boyutta görüntülenebilecek.

Twitter’ın resmi blogu üzerinde yapılan duyuruda, kullanıcıların zengin ortam deneyimlerini iyileştirmek adına böyle bir karar aldıklarını belirten Twitter, kullanıcıların tweeti genişleterek tam boyut olarak görebildikleri fotoğrafları, artık doğrudan tam boyut olarak göstereceğini belirtti.

Twitter görsel paylaşımı

Twitter’ın görseller için yaptığı değişiklik sadece bununla sınırlı değil. Kullanıcıların paylaştığı çoklu fotoğraflar da artık daha büyük, daha estetik ve daha kullanıcı odaklı olarak görüntülenebilecek.

Twitter çoklu görsel paylaşımı

Twitter’ın görseller üzerine yaptığı bu değişikliklerin sadece Twitter’ın web sürümünde, yani Twitter.com üzerinde geçerli olduğunu belirtmekte fayda var.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler