AnasayfaHaberlerTwitter ve Vine Hesaplarınızı Artık Birleştirebilirsiniz

Twitter ve Vine Hesaplarınızı Artık Birleştirebilirsiniz

Artık Vine profillerinizde Twitter hesaplarınızı; Twitter profillerinizde ise Vine hesaplarınızı gösterebilirsiniz.

Twitter ve Vine platformları her ne kadar aynı şirketin ürünleri olsa da, bugüne kadar tam anlamıyla birbirlerine entegre edildiğini söylemek doğru olmaz. Ancak gelen yeni güncelleme ile birlikte artık aynı kullanıcıya ait Vine ve Twitter hesapları birleşik olarak gösterilmiş olacak.

Hem Twitter hem de Vine platformunu aktif olarak kullanan kişilerin oldukça işine yarayacak olan yeni güncelleme sayesinde, kullanıcılar Twitter profillerinde Vine hesaplarını; Vine profillerinde de Twitter hesaplarını gösterebilecek. Böylece diğer kullanıcılar ile olan etkileşim arttırılmış olacak.

Yeni özellik kısaca şöyle çalışacak:

Vine’da

Hesaplarını birleştiren kullanıcıların Vine profilleri üzerinde Twitter hesapları yer alacak. Buradaki kullanıcı adına tıklandığında “Twitter’ı Aç” gibi bir ibare yer alacak. Ayrıca Vine üzerinden Twitter kullanıcı adları aranarak da o kişiye ulaşılabilecek.

Vine Twitter hesapları

Twitter’da

Hesapları birleştirilen kullanıcıların Twitter profillerinde de Vine hesapları yer alacak. Biyografi kısmının hemen altında bulunan Vine hesaplarına tıklandığında ise o kişinin Vine profiline yönlendirme yapılacak. Ayrıca burada kullanıcıların Vine videolarının toplamda kaç izlenme sayısına ulaştığı da gösterilecek.

Vine Twitter hesapları

Twitter’a gelen güncellemeyi şu anda Android ve iOS kullanıcıları yükleyebiliyor. Vine’a gelen güncelleme ise şimdilik sadece iOS kullanıcılarını kapsıyor. Android’e ise yakın zamanda geleceği belirtiliyor.

KAYNAKVINE BLOG

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler