AnasayfaHaberlerTwitter 2013 Yılının Özetini Yayınladı

Twitter 2013 Yılının Özetini Yayınladı

Twitter, 2013 yılı içerisindeki popüler paylaşımların özetini anlatan bir sayfa hazırladı.

2013’ün son günlerine doğru yaklaşırken sosyal medya platformları da 2013 yılını anlatan sayfalalar hazırlamaya devam ediyor. Facebook ve YouTube‘un ardından Twitter da 2013 yılının özeti için özel bir sayfa hazırladı.

Hashtag şeklinde hazırlanan sayfada 2013 yılı; #2013, #news (haberler), #entertainment (eğlence), #sports (spor) ve #showcase (vitrin) olarak 5 farklı kategoride özetlenmiş.

twitter 2013 özeti
twitter 2013 özeti

Bu 5 kategori ise kendi içinde alt kategorilere ayrılıyor. Örneğin #news kategorisine girdiğinizde karşınıza son dakika, siyaset, bilim gibi alt kategoriler çıkıyor. Buna göre 2013 yılı içinde neler olduğunu daha rahat şekilde görebiliyorsunuz.

Twitter’ın her sene “Golden Tweets” adı ile gösterdiği yılın en çok retweet alan tweetlerini bu sayfa üzerinden de görmek mümkün. En çok RT alan tweetlere baktığımızda Barack Obama’nın 800 bine yakın RT alan “Four More Years” tweetini hala geçemediğini görüyoruz.

2013 yılında Twitter’da en çok Retweet / RT edilen 3 tweet:

1) Lea Michele

2) Paul Walker

3) Niall Horan

2013 yılı içinde Twitter’da yaşanan önemli anların hepsini görmek için Twitter’ın #YearOnTwitter sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler