AnasayfaHaberlerTurkcell'in Kurumsal Blog Sitesi "Turkcell Blog" Yayına Girdi!

Turkcell’in Kurumsal Blog Sitesi “Turkcell Blog” Yayına Girdi!

Turkcell’in kurumsal blog sitesi yayına girdi. Blog’da Turkcell yöneticileri ve çalışanlarına ek olarak teknoloji dünyasının önemli isimlerinin yazıları da yer alacak.

İlk olarak Temmuz 2013’te yayında yayın hayatına başlayan Turkcell Blog’da bugüne kadar 98 farklı yazardan toplamda 230 makaleye yer verildi. Mobil teknoloji ağırlıklı olarak yazılan makaleler genel olarak bütün teknoloji dünyasını da kapsayacak.

Genel olarak gençlere hitap eden bir dil ile makale yayınlayan Turkcell Blog için Turkcell’in Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler, Turkcell olarak müşterilerine her kanaldan erişilebilir olmak istediklerini ve bu yüzden sosyal medyayı en etkin kullanan şirketlerin başında geldiklerini belirtti. Ayrıca sosyal medyada paylaşılan mesajların bir içerikle ilişkilendirilmesinin kendileri için önemli olduğunu vurgulayan Öztürkler, Turkcell Blog’u da bu doğrultuda açarak teknoloji alanında Türkçe içeriğin gelişimine önemli katkı sağladıklarına inandıklarını belirtti.

Turkcell Blog adresi: blog.turkcell.com.tr

Webeyn

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler