AnasayfaİnternetSpotify'da Artık Yaklaşan Konserler De Listelenecek

Spotify’da Artık Yaklaşan Konserler De Listelenecek

Popüler online müzik platformu Spotify, yaklaşan konser etkinliklerini artık yeni “Concerts” sekmesi altında göstermeye başlıyor.

Spotify 2013 yılından beri “On Tour” adı altında kullanıcılara konserler ile ilgili çeşitli bilgi sağlıyordu. Ancak platforma dahil edilen yeni Concerts (Konserler) özelliği ile yaklaşan konserler artık daha detaylı şekilde kullanıcılara sunuluyor.

Spotify Konserler

Geçtiğimiz sene Songkick ile işbirliği sağlayan Spotify, bu birliktelik altında kullanıcılara kendi müzik zevklerine ve dinleme alışkanlıklarına göre çevresinde düzenlenecek olan konserleri listeliyordu. Bu işbirliği kapsamında kullanıcılara verilen bilgiler, artık sanatçı sayfalarındaki “Concerts” sekmesi altında yer alıyor ve o sanatçıya ait konserler hakkında artık daha fazla detay barındırıyor.

An itibariyle web sürümü üzerinden kullanıma sunulan yeni özelliğin mobil cihazlar için ne zaman aktif edileceği ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Spotify’dan Müzikte 2015 Yılı Özeti: Year In Music

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler