AnasayfaHaberlerSpotify'dan Winamp Görünümlü Müzik Çalar Programı: Spotiamp

Spotify’dan Winamp Görünümlü Müzik Çalar Programı: Spotiamp

Spotify, Winamp’ın kapatılmasına karşı Winamp görünümü ile birebir aynı olan müzik çalar programı Spotiamp’ı duyurdu.

Winamp, 15 yıllık hizmetini 20 Aralık 2013 itibari ile durduracağını duyurmuştu. Hatta bunun üzerine Winamp sevenleri tarafından bir imza kampanyası bile başlatılmıştı. Bunun üzerine Spotify Winamp kullanıcılarını sevindirecek yeni müzik çalar programını duyurdu: Spotiamp.

Spotiamp, Winamp’ın klasik arayüzü ile tamamen aynı olan bir müzik çalar programı. Winamp gibi sadece Windows ortamında çalışabilen programı kullanabilmek için Premium Spotify hesabınız olması gerekiyor. Winamp ile aynı ve oldukça basit bir arayüze sahip olan programda; playlist oluşturma, arama yapma ve radyo dinleme gibi özellikler bulunuyor. Program ayrıca Winamp’ın görselleştirme eklentilerini de destekliyor.

spotiamp
spotiamp

Winamp’ın kapanma kararı ardından oldukça üzülen Winamp kullanıcıları bu program ile bir parça da olsa Winamp nostaljisine devam edebilirler. Ancak tekrar belirtelim ki programı kullanabilmek için Premium Spotify hesabı olması gerekiyor.

Spotiamp’ı indirmek veya hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler