AnasayfaHaberlerSamsung'tan Çocuklara Özel Tablet: Galaxy Tab 3 Kids

Samsung’tan Çocuklara Özel Tablet: Galaxy Tab 3 Kids

Samsung, çocuklar için üretilecek olan Android tabanlı yeni Galaxy Tab 3 Kids’i resmi olarak duyurdu.

7 inç ekrana sahip olan Galaxy Tab 3 Kids; eğitici araçlara ve ebeveyn kontrolü özelliğine sahip olacak. Ebeveyn kontrolü özelliği içinde ise çocukların tableti kullanılabilecekleri saatleri belirleme ve kullanabilecek uygulamaların listesini oluşturma gibi özellikler var.

Ek olarak Galaxy Tab 3 Kids, çocuklar için en fazla oy alan uygulamaların yüklenmiş haliyle piyasaya sürülecek. Hatta Samsung, çocuklar için bir uygulama mağazası açmayı düşündüklerini de açıkladı. Yüklü halde gelecek olan Galaxy Tab 3 Kids’in içinde ise eğitici uygulamalar, oyunlar ve e-kitaplar olacak.

Galaxy Tab 3 Kids; 1024×600 piksel çözünürlüğe sahip 7 inç ekran, 1.2 GHz’llik çift çekirdek işlemci, 1 GB RAM, 3.2 MP arka ve 1.3 MP ön kamera, 4000 mAh kapasiteli batarya ve artırılabilir 8 GB’lık dahili hafızaya sahip olacak.

Eylül ayında Güney Kore’de piyasaya çıkacak olan tablet, daha sonra Çin, Avrupa, Amerika, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Doğu Asya ülkeleri için piyasaya sürülecek.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler