AnasayfaSosyal Medya3D Avatarlarıyla Öne Çıkan Mesajlaşma Uygulaması: Rawr Messenger

3D Avatarlarıyla Öne Çıkan Mesajlaşma Uygulaması: Rawr Messenger

Anlık mesajlaşma platformlarının hızla yükselişi, platform sayısının artmasının yanı sıra, uygulama içi birbirinden farklı birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Bunun son örneği ise üç boyutlu avatarların ön plana çıktığı anlık mesajlaşma uygulaması Rawr Messenger olarak karşımıza çıkıyor.

Mobil iletişimi çok daha farklı bir boyuta taşıyan Rawr Messenger, kısaca kullanıcıların kendi 3D avatarlarını oluşturabilmesini ve bu avatarlar ile sohbet edebilmelerini sağlıyor.

Kişilerin kendi sanal görüntülerini oluşturabildikleri Rawr Messenger uygulaması, diğer birçok anlık mesajlaşma uygulamasında olduğu gibi telefon numarasını şart koşuyor. Telefon numarasının kaydedilmesinin ardından ise uygulamayı kullanan ve rehberinde bulunan arkadaşları ile sohbet edebiliyor.

Rawr Messenger

Uygulama kullanıcıların sadece kendi 3 boyutlu avatarlarını değil; belirli hashtagler ile bu avatarlar arasında etkileşim oluşturabilmelerini de sağlıyor. Örneğin sohbet içerisinde #kick yazıldığında avatar karşısındaki avatara tekme atıyor, #hug yazıldığında sarılmasını sağlıyor #twerk yazıldığında ise tahmin edeceğiniz üzere twerk yapıyor. Dolayısıyla bu şekilde 3 boyutlu avatarların birbirleri ile etkileşime girmesi de Rawr Messenger’ı çok daha ilgi çekici bir konuma getiriyor.

Hangi Ülkede Hangi Mesajlaşma Uygulaması Daha Çok Kullanılıyor?

Uygulamanın şimdilik sadece iOS cihazlar için kullanıma sunulduğunu da belirtmek gerekiyor. Android uygulamasının ne zaman kullanıma sunulacağı ise henüz belli değil.

Rawr Messenger: App Store

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler