AnasayfaHaberlerPrezi Android Uygulaması Kullanıma Sunuldu

Prezi Android Uygulaması Kullanıma Sunuldu

Popüler online sunum yazılımı Prezi, uzun zamandır beklenen Android uygulamasını sonunda kullanıma sundu.

Kullanıcılarına online ortamda sunum hazırlayabilmelerini sağlayan Prezi, iPhone ve iPad uygulamalarının ardından nihayet Android uygulamasını da kullanıma sundu. Artık Android kullanıcıları da Prezi’yi mobil cihazları üzerinden kolay bir şekilde kullanabilecek.

Prezi Android uygulamasıyla birlikte kullanıcılar, sunumlarını bulut teknolojisi üzerinden senkronize edebilecekler. Bu sayede en son düzenledikleri sunumlara cihaz farkı gözetmeksizin kolay bir şekilde erişim sağlayabilecekler. Bunun yanı sıra kullanıcılar sunumlarını çevrimdışı erişim için kaydedebildiği gibi; uzaktan erişim sağlayabilmeleri adına 30 kişiye kadar davet imkanına sahip olabilecekler.

Prezi Android uygulaması
Prezi Android uygulaması

Kullanıcılarına online sunum hazırlama konusunda güzel imkanlar sağlayan Prezi, geçtiğimiz günlerde de kısa film oluşturma uygulaması Nutshell‘i duyurmuştu. Mobil dünyada ki hacmini genişletmek isteyen Prezi’nin Android uygulaması da platformun kullanım yoğunluğunu arttıracak gibi görünüyor.

Prezi: Google Play

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler