AnasayfaTeknolojiMicrosoft'tan iOS Kullanıcıları İçin Özçekim Uygulaması: Microsoft Selfie

Microsoft’tan iOS Kullanıcıları İçin Özçekim Uygulaması: Microsoft Selfie

Son yıllarda görsel tanımlama teknolojileri üzerine yoğunlaşan Microsoft, şimdi de yeni bir fotoğraf uygulamasını kullanıma sundu. Microsoft Selfie adı verilen iOS uygulamasında kullanıcılar kendi özçekimlerini yüksek kalitede hazırlayıp paylaşabiliyor.

Standart fotoğraf düzenleme uygulamalarına benzeyen özelliklere sahip olan Microsoft Selfie uygulamasında, kullanıcılar cihazın ön kamerasını kullanarak özçekim yapabildiği gibi Film Rulosu’nda var olan fotoğrafları da kullanabiliyor. Uygulamanın en fazla öne çıkan özelliklerinden biri ise, kullanılacak olan fotoğrafın kalitesini arttırması. Yani bu uygulama aracılığıyla çektiğiniz ya da galerinizden seçtiğiniz fotoğraflarda gereksiz kirlilikler veya bozulmalar varsa bunları düzenleyebiliyorsunuz.

Microsoft Selfie

Söylentilere göre uygulama tüm bu düzenlemeleri yaparken; yaş, cinsiyet, cilt rengi, ışıklandırma vb gibi değişkenleri de hesaba katıyor ve bu sayede fotoğrafın kalitesi maksimum düzeye çıkartılıyor.

Kullanıcılar ayrıca uygulama üzerinde yer alan “Compare (Karşılaştır)” butonuna basarak yaptığı değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görebiliyor. Yani fotoğrafın orijinal hali ile düzenlenmiş halini karşılaştırabiliyor.

Microsoft Selfie uygulaması indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Microsoft Selfie: App Store

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler