AnasayfaHaberlerMicrosoft'tan Office 365 Kullanıcılarına Sınırsız OneDrive Alanı

Microsoft’tan Office 365 Kullanıcılarına Sınırsız OneDrive Alanı

Office 365 kullanıcıları artık Microsoft’un bulut depolama servisi OneDrive’da sınırsız kullanım alanına sahip olacak.

Microsoft’tan Office 365 kullanıcılarını sevindirecek yeni bir haber geldi. Geçtiğimiz Mart ayında uygun fiyatlı Office 365 Personal paketini duyurarak piyasaya süren Microsoft, ardından Office 365 kullanıcıları için depolama alanını 1 TB’ye çıkarttığını duyurmuştu. Şimdi de Office 365 kullanıcıları için OneDrive’ın kapılarını sonuna kadar açtı.

OneDrive’ın resmi blogu üzerinden yapılan duyuruda; tüm Office 365 kullanıcılarının hiçbir ek ücret ödemeden OneDrive’da sınırsız alana sahip olabilecekleri belirtildi. Sınırsız depolama haklarının bugünden itibaren Office 365 Home, Personal ve University kullanıcılarına verilmeye başlanacağını belirten Microsoft, beklemek istemeyenler için de bir sayfa oluşturduğunu duyurdu. Bir an önce sınırsız depolama hakkına sahip olmak isteyen Office 365 kullanıcıları buradaki linke tıklayarak ilk önce dağıtılacaklar listesine girebilecek. Diğer kullanıcılar da önümüzdeki aylar içerisinde bu hakkına kavuşmuş olacak.

Office 356 - OneDrive
Office 356 – OneDrive

Office 365 kullanıcılarının yanı sıra; OneDrive Business kullanıcılarının da sınırsız OneDrive alanına sahip olacaklarını vurgulayan Microsoft, bu kullanıcıların da önümüzdeki günlerde bu haklara kavuşacaklarını belirtti.

Microsoft’un bu hamlesinin ardından, en büyük rakipleri olan Google Drive ve Dropbox’ın nasıl bir yol izleyeceğini ise önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler