AnasayfaHaberlerMicrosoft'tan Düşük Fiyatlı Office Paketi: Office 365 Personal

Microsoft’tan Düşük Fiyatlı Office Paketi: Office 365 Personal

Microsoft, özellikle bireysel ve ev kullanıcılarını hedeflediği standart fiyattan daha düşük bir fiyata sahip olan Office 365 Personal’ı duyurdu.

Yüksek fiyatları sebebiyle Microsoft Office paketlerini satın alamayan küçük işletmeler, bireysel kullanıcılar ve ev kullanıcıları için Microsoft, daha uygun fiyatlara sahip olan yeni Office 365 Personal paketini duyurdu.

Daha uygun fiyatlarda bir Office paketi satın almak isteyenler için oldukça iyi bir seçenek olan Office 365 Personal paketi, abonelik kapsamında aylık 6.99 dolar ve yıllık 69.99 dolar olmak üzere kullanıcıya iki farklı seçenek sunuyor.

Aylık 9.99 dolarlık Office 365 Home Premium paketinde (ismi daha sonra Office 365 Home  olarak değiştirilecek) PC veya Mac olmak üzere toplam 5 farklı cihazda kullanılabilirken; Office 365 Personal paketinde ise bilgisayar ve tablet olmak üzere sadece 2 cihazda kullanılabiliyor.

Office 365 Personal
Office 365 Personal

Microsoft Office’in resmi blogunda yapılan duyuruda, yeni paketlerin tanıtılmasının yanı sıra Office 365 ile ilgili bazı veriler de paylaşıldı. Ekim 2013 ayı itibariyle 2 milyon kullanıcıya sahip olan Office 365 şu anda toplamda 3.5 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda. Bu da 5 ay gibi kısa sürede yaklaşık olarak %75 kullanıcı artışı anlamına geliyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler