AnasayfaHaberlerMasterCard ve MLB, İlk Apple Pay TV Reklamını Yayınladı

MasterCard ve MLB, İlk Apple Pay TV Reklamını Yayınladı

Apple tarafından geliştirilen yeni ödeme sistemi Apple Pay’in ilk televizyon reklamı, MasterCard ve MLB sponsorluğunda yayınlandı.

Apple tarafından geliştirilen NFC tabanlı yeni ödeme sistemi Apple Pay, ödeme teknolojisine farklı bir soluk getirmeye başladı. Kullanıma başlanan yeni ödeme sistemi için ilk TV reklamı da yayınlandı.

MasterCard ve MLB sponsorluğunda yayınlanan Apple Pay televizyon reklamında, MLB’nin ABD’deki beyzbol sahalarında artık NFC tabanlı ödeme yöntemleri ile de yiyecek ve içecek satın alınabileceği belirtiliyor. Bu yenilik ise Apple Pay’i vurgulayarak yapılıyor. MasterCard ayrıca Kasım ayı itibariyle bilet satışları için de kişilerin Apple Pay’i kullanabileceklerini belirtiyor.

MasterCard ve MLB sponsorluğunda hazırlanan Apple Pay TV reklamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunun bir Apple reklamı değil de MasterCard/MLB reklamı olması, bize Apple’ın NFC tabanlı ödeme sistemlerindeki etkisinin ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Yaygınlaşmaya devam eden bu yeni ödeme sistemleri hayatımızı nasıl etkileyecek, hep birlikte görmüş olacağız.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler