AnasayfaHaberlerKodak'tan Yeni Fotoğraf Uygulaması: Kodak Moments

Kodak’tan Yeni Fotoğraf Uygulaması: Kodak Moments

Kodak, kullanıcıların fotoğraf çekme, düzenleme, paylaşma, fotoğraf baskısı yapma gibi işlemleri yapabildiği Kodak Moments uygulamasını kullanıma sundu.

Mobil fotoğrafçılığın zirve yaptığı günümüzde, fotoğraf odaklı mobil uygulamaları da hayli popüler hale gelmiş durumda. Bu uygulamaların arasına şimdi de Kodak tarafından kullanıma sunulan Kodak Moments uygulaması girdi.

An itibariyle App Store ve Google Play üzerinden indirilebilen uygulama, fotoğrafçılık konusunda Kodak tarafından sunulan kolaylıkları mobil ortamda kullanıcılara sağlıyor. Kullanıcıların Kodak Moments uygulaması ile yapabilecekleri kısaca şöyle:

  • Uygulama üzerinden fotoğraf çekme, fotoğrafları düzenleme ve efekt ekleme,
  • Çekilen fotoğrafları Facebook, Flickr, Instagram, Dropbox, anlık mesajlaşma uygulamaları veya e-posta ile paylaşma,
  • Mağazada WiFi ile KODAK Picture Kiosk ile baskı alma
  • 10×15 cm den 60x91cm boyutuna kadar kare baskılar seçenekleri dahil fotoğraf baskıları sipariş etme,
  • KODAK Picture Kiosk’ta sunulan tebrik kartları, foto kolajlar, foto kitaplar ve daha fazla fotoğraf ürünlerine göz atma.

Kodak Moments

İnsanların daha önce hiç olmadığı kadar fotoğraf çektiğini söyleyen Kodak Alaris’in tüketicilerden sorumlu başkanı Nicki Zongrone, bu özel anları kolay bir şekilde baskı olarak alma konusunda zorluk çekildiğine vurgu yaparak, bu bağlamda Kodak Moments uygulamasının kullanıcıların oldukça işine yarayacağını ifade ediyor.

Standart fotoğraf özelliklerinden ziyade muhtemelen sadece fotoğrafları baskı olarak almak isteyenler tarafından kullanılacak olan uygulama, Kodak’ın sağladığı imkanlar ile kullanıcıların oldukça işine yaracağını söyleyebiliriz.

Kodak Moments: App Store | Google Play

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler