AnasayfaİnternetJetgenç'ten Gençlere Destek Projesi: "Sen Yaparsın"

Jetgenç’ten Gençlere Destek Projesi: “Sen Yaparsın”

2009 yılında AnadoluJet çatısı altında kurulan gençlik platformu Jetgenç, gençleri desteklemek, onlara özel uçuş fiyatları sunarak farklı deneyimler elde etmelerine yardımcı olmak için yeni bir proje başlattı.

Jetgenç’le hayallerine kanat açanların hikayeleri

“Sen Yaparsın / Bir Yola Çıkış Hikayesi” isimli proje, başarıya giden yolda ilk adımlarını atmak isteyen gençlere destek vermek için 19 Mayıs’ta hayata geçirilmiş durumda.

Jetgenç, bu projeyle Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaşayan, yetenekleri, çalışkanlıkları ve cesaretleriyle fark yaratacak adımlar atmak isteyen gençlerin hikayelerini dinliyor. Sonrasında gelen hikayelerden bazılarının sahiplerini bulup birlikte bu hikayeleri filmleştiriyor.

İzleyenlerin ilham alması, hayal ettiklerini gerçekleştirmek için cesaretlenmesi amaç edinilen bu sorumluluk projesinde, izleyenler hem ilk adımını atan gençleri; hem de bu gençlerin yaşadığı diyarları izleme imkanı buluyor.

Destek bekleyen gençler de hikayelerini biryolacikishikayesi.com isimli web sitesine yükleyerek, kendi hikayelerini Jetgenç’e ulaştırabiliyor.

Dijitalde yürütülen bu projenin destek verdiği ilk genç olan, Urfa’da eğitim gören Güler Yıldırım’ın videosu ilk bir haftada 650 binden fazla kez izlendi; 1000’den fazla paylaşıldı.

Dekatlon Buzz tarafından gerçekleştirilen, cesaretlendiren, ilham veren ve “Sen Yaparsın” dedirtecek “İlk adım hikayeleri” uzun bir süre devam edecek.

Projenin ilk kahramanı Güler Yıldırım Hakkında

“Sen Yaparsın” projesinin ilk yola çıkış hikayesinin kahramanı Güler Yıldırım oldu. Güler Yıldırım, 6 Şubat 1994’de Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde 4 çocuklu bir ailenin 3. çocuğu olarak doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Diyarbakır’da devam ettirdi. Şu an Harran Üniversitesi’nde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü lisans öğrencisidir. Ayrıca Harran Üniversitesi Turkishwin- Women in Business kulüp yönetim kurul başkanı ve TurkishWIN Harran Üniversitesi Kampüs lideridir.


KÜNYE

  • Reklamveren: Anadolujet
  • Reklamveren Yetkilileri: Tülin Tugba Mungan, Murat Yağmur, Ahmet Özdemir
  • Reklam Ajansı: Dekatlon
  • Proje Genel Koordinatörü: Ö.Billur Ertugrul Sarı
  • Proje Ekibi: Yasemin Göker, Cansu Demiray
  • Yaratıcı Ekip: Semih Çavuşlar, Tahsin Dayanç
  • Ajans Prodüktörü ve Yönetmen: Batuhan Balıbey
  • Sanat Yönetmeni: Kerem Gültekin
  • Kamera: Murat Akşay, Erhan Yıldırım
  • Müzik: Ali Cem Yılmaz

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler