AnasayfaTeknolojiİTÜ GİNOVA ÇetinCeviz Girişim Kampı Girişimcileri Bekliyor

İTÜ GİNOVA ÇetinCeviz Girişim Kampı Girişimcileri Bekliyor

İTÜ Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi (İTÜ GİNOVA) tarafından düzenlenen ÇetinCeviz Girişim Kampı, başarı hikayelerini yazmak isteyen öğrencileri bekliyor.

İTÜ Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi (İTÜ GİNOVA) tarafından düzenlenen ÇetinCeviz Girişim Kampı, girişimci ve yenilikçi fikirlerini ticari bir ürüne dönüştürerek kendi başarı hikayelerini yazmak isteyen öğrencileri bekliyor. String Ventures sponsorluğunda düzenlenen etkinlik, zorlu sorunları çözebilmek için farklı uzmanlık alanlarından gelen, teknik kapasitesi yüksek takımlara destek ve kaynak sağlamayı amaçlıyor.

İTÜ GİNOVA ÇetinCeviz Girişim Kampı
İTÜ GİNOVA ÇetinCeviz Girişim Kampı

Başvuruların ardından ön elemeyi geçecek takımlara, önce ÇetinCeviz Takım Atölyesi’ne ardından 4 hafta sürecek ÇetinCeviz Girişim Kampı’na kabul edilecek. Böylece katılımcılar, projelerini olgunlaştırma fırsatına sahip olacak. Etkinlik kapsamında başarılı görülecek takımlar, 150 bin dolar yatırım ve San Francisco’da Ycombinator şansını da yakalayabilecek.

Online başvurular için son tarih: 23 Ocak 2015

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler