AnasayfaHaberlerikinciel.com Tamamen Yenilendi

ikinciel.com Tamamen Yenilendi

2012 yılından beridir hizmet veren ücretsiz ilan sitesi ikinciel.com, yenilenen arayüzü ve yönetim kadrosu ile birlikte yeni döneme merhaba diyor.

Genel Bilgi Teknolojileri’nin bir projesi olarak 2012 yılından bu yana hizmet veren ücretsiz ilan sitesi ikinciel.com, yönetim kadrosu dahil olmak üzere tamamen yenilendi.

Son yıllarda sürekli olarak gelişen mobil teknolojilere odaklanmak isteyen Genel Bilgi Teknolojileri, bünyesinden ayrılan ikinciel.com ile birlikte kurucu ortağı Kıvılcım İstanbulluoğlu da GENEL’deki hisselerini devretmiş durumda.

Burak Akgül, Kıvılcım İstanbulluoğlu ve Zeynep İstanbulluoğlu tarafından yönetimi sürdürülen ikinciel.com‘un 3 yıl içerisinde Türkiye’nin en çok kullanılan seri ilan siteleri arasında yer alması hedefleniyor.

ikinciel.com
ikinciel.com

Şu anda aktif olmayan ilanların kaldırılmasıyla birlikte sitede 37 bin aktif ilanın yer aldığı gibi, 33 bin civarında da kayıtlı üye bulunuyor.

Altyapı ve tasarımıyla yaklaşık 8 aylık bir çalışma sonucunda tamamen yenilenen ikinciel.com; emlakçıların, galericilerin ve perakendecilerin yanı sıra bireysel kullanıcılar içinde hem ikinci el hem de sıfır ilanların yayınlanmasına imkan tanıyor.

Mağaza açma ve yönetme gibi gelişmiş özelliklerinde bulunduğu sitede ilan sahipleri ilanlarını öne çıkarabildiği gibi rakiplerine göre birden fazla alt kategoride arama seçeneği de sunabiliyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler