AnasayfaHaberlerIFTTT Android Uygulamasını Duyurdu

IFTTT Android Uygulamasını Duyurdu

Hayatımızdaki neredeyse tüm internet ve teknoloji kullanımını kolaylaştırmayı sağlayan IFTTT (IF This Then That), iOS’un ardından şimdi de Android’e geldi.

“Bu olursa şunu yap” (Örn: Facebook profil resmim değişirse, Twitter profil resmimi değiştir) mantığıyla çalışan ve bu sayede kişinin internet ve teknoloji hayatını birbirine bağlayan IFTTT, Android uygulamasını duyurdu. Geçtiğimiz Temmuz ayında iOS cihazlar için duyurulmasının ardından IFTTT, şimdi de Android cihazlarda kullanılabilecek.

Buna da bir göz atın >> IFTTT İle Hayatınızı Otomatiğe Bağlayın

Android işletim sisteminin iOS’a göre daha esnek ve daha kişiselleştirilebilir olmasından dolayı IFTTT’nin Android uygulaması iOS uygulamasına göre bünyesinde daha fazla özellik barındırıyor. Dolayısıyla Android kullanıcıları IFTTT’nin nimetlerinden daha fazla yararlanmış olacak.

IFTTT Android uygulaması
IFTTT Android uygulaması

IFTTT’nin Android uygulaması ile; Duvar kağıtları, zil sesleri, internet bağlantıları, sosyal ağlar, e-posta servisleri ve daha birçok alanda kanal oluşturarak ve biraz da yaratıcılığınızı kullanarak hayatınızı otomatiğe bağlayabilirsiniz.

IFTTT Android: Google Play | iOS

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler