AnasayfaHaberlerHackingfest Ankara, AGG 2015'te Geliştiricileri Bekliyor

Hackingfest Ankara, AGG 2015’te Geliştiricileri Bekliyor

Android Geliştirici Günleri 2015 kapsamında düzenlenecek olan Hackingfest Ankara, uygulama geliştiricilerine kapılarını açıyor.

Bu sene 4.sü düzenlenen Android Geliştirici Günleri, 11-12 Mayıs 2015 tarihleri boyunca birbirinden değerli konuşmacılara ve Android geliştiricilerine ev sahipliği yapacak. Etkinlik sırasında geliştiricilerin kısa süre içerisinde uygulama fikirlerini hayata geçirebileceği bir hackathon da düzenlenecek.

AGG 2015 kapsamında düzenlenecek olan Hackingfest Ankara etkinliğinde geliştiriciler, verilen 24 saat içinde mobil uygulama fikirlerini hayata geçirmeye çalışacaklar. Katılımcılara herhangi bir proje fikri veya mobil platform kısıtlaması getirilmeyecek.

2012 Android Hackathon
2012 Android Hackathon

24 saat boyunca sürecek olan hackathonda katılımcıların bütün yiyecek ve içecek ihtiyaçları ücretsiz olarak karşılanacak. Hackathon sonunda bütün ekipler jüriye sunup yapacak; sunumun ardından ise dereceye giren ekiplere çeşitli hediyeler verilecek.

Hem bireysel hem de 3 kişiye kadar ekiplerin katılabileceği etkinliğe katılım sınırlı olup, 26 Nisan 2015 Pazar gününe kadar ön başvuruların yapılması gerekiyor. Başvuru yapan katılımcılara ise en geç 3 Mayıs 2015 Pazar gününe kadar dönüş yapılacak.

Sponsorları arasında WebMasto‘nun da yer aldığı etkinliğe katılıp tecrübe ve sürpriz ödüller kazanmak, yeni insanlarla tanışmak ve bu heyecana ortak olmak isterseniz buradaki bağlantı üzerinden Mobil Hackathon‘a başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıntılar içinse AGG 2015 Hackathon sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler