AnasayfaHaberlerGoogle'dan 750 Adet Ücretsiz Material Design İkonu

Google’dan 750 Adet Ücretsiz Material Design İkonu

Google’ın Material Design standardına uygun olarak tasarladığı 750 adet ikonu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Google’ın yeni tasarım standardı Material Design gün geçtikçe kendini daha çok göstermeye devam ediyor. İlk olarak Google I/O 2014 etkinliğinde duyurulan ve Android 5.0 Lollipop sürümünün tanıtımının ardından kullanıcıların beğenisine sunulan Material Design, çoğu kişi kullanıcı tarafından da beğeni toplamıştı. Son olarak Google, Material Design’ın bir parçası olarak 750 adet Material Design ikonunu ücretsiz olarak kullanıma sundu.

[vc_button title=”Android 5.0 Lollipop Duyuruldu! İşte Yenilikler…” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/android-5-0-lollipop-yenilikler”]

Özellikle mobil uygulama geliştiricilerini mutlu edecek olan bu Material Design ikon paketi, ücretsiz olarak indirilebiliyor. İkonlar Creative Commons’ın CC-BY-SA lisansı üzerinden lisanslanmış durumda. Bu da ikonlar ile istediğinizi yapabileceğiniz anlamına geliyor.

Material Design ikon paketi
Material Design ikon paketi

Medya, içerik, iletişim, bağlantı ve diğer birçok kategoride ikonun bulunduğu Material Design ikon paketini ayrıca web, Android, iOS platformları için de kullanabileceksiniz.

Google’ın ücretsiz olarak kullanıma sunduğu 750 adet ikonu indirmek için buraya tıklayın.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler