AnasayfaİnternetGoogle Ventures, Startup'lar için Yeni Kitabını Yayınladı: Sprint

Google Ventures, Startup’lar için Yeni Kitabını Yayınladı: Sprint

Google’ın bundan böyle tüm operasyonlarını Alphabet şirketi altında yürütüceğini açıklaması üzerine, şirket içindeki birimler belli başlı kategoriler altına girmişti. Google Ventures (GV) ise şirketin yatırım kollarını oluşturan yeni bir birim olarak tanıtılmıştı. Şirketin tüm yatırım operasyonlarının yürütüldüğü ve iş dünyası ile ilgili çeşitli eğitim, ipuçları ve tavsiyelerin yer aldığı Google Ventures, geçtiğimiz sene startup’lar için Design Sprint adında bir web sayfası açmış ve çeşitli ipuçlarına burada yer vermişti. Şimdi de startup’lar için ürünlerini 5 gün içerisinde nasıl geliştirebileceklerini anlatan Sprint adında yeni kitabını satışa sundu.

Sprint isimli kitapta Uber, Slack, Nest, Carbon3D gibi başarılı şirketlere yatırım yapan Google Ventures’in bu yatırımlar ile ilgili çeşitli anekdotlarına yer veriliyor. Bunun yanı sıra, GV partnerlerinden olan Jake Knapp, John Zeratsky ve Braden Kowitz tarafından yazılan Sprint kitabında 5 gün içerisinde startup’ların karşılaşabileceği problemlerin nasıl çözülebileceği, yeni fikirlerin nasıl hayata geçirilebileceği ile ilgili çeşitli ipuçları da bulunuyor.

Sprint kitabı an itibariyle Amazon başta olmak üzere çeşitli yurtdışı merkezli mağazalardan temin edilebiliyor. Amazon’daki fiyatları ise 14.99 dolar (Kindle), 17.99 dolar (Hardcover) ve 18.22 dolar (Paperback) şeklinde geçiyor.

Ayrıca bkz:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler