AnasayfaTeknolojiGoogle Play Developer Console Uygulaması Kullanıma Sunuldu!

Google Play Developer Console Uygulaması Kullanıma Sunuldu!

Google, I/O 2016 konferansı öncesi geliştiriciler için Google Play Developer Console uygulamasını kullanıma sundu.

Bugüne kadar uygulamalarına ait istatistikleri sadece web üzerinden görüntüleyebilen geliştiriciler, sonunda webe ihtiyaç duymadan doğrudan mobil cihazlarına yükleyecekleri Google Play Developer Console uygulaması üzerinden ölçümlemelerini yapabilecekler.

Google Play Developer Console Android uygulaması, tıpkı web sürümünde olduğu gibi uygulamaların performansına ait birçok detayı kullanıcılara mobil üzerinden gösteriyor.

Google-Play-Developer-Console-uygulamasi

Performans istatistikleri, finansal veriler, uygulama hataları, yayınlama değişiklikleri, uygulamalara gelen kullanıcı yorumlarını görüntüleme ve cevaplama gibi detayların yer aldığı uygulamada, geliştiriciler ayrıca bildirimler sayesinde de oluşan değişiklikler hakkında anlık olarak bilgi sahibi olabiliyor.

Uygulamayı mobil cihazınıza yüklemek için buradaki Google Play adresini ziyaret edebilir, tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler