AnasayfaTeknolojiGoogle Hesap Makinesi, Android Wear Desteğiyle Artık Google Play'de!

Google Hesap Makinesi, Android Wear Desteğiyle Artık Google Play’de!

Google’ın Nexus ve Android One yüklü cihazlarda yerleşik olarak sunduğu Google Calculator (Google Hesap Makinesi) uygulaması artık bağımsız bir uygulama olarak Google Play’de yer alıyor.

Google’ın yerleşik uygulamaları, sonraki zamanlarda genellikle Google Play’de ayrı bir uygulama olarak sunuluyor. Daha önce de Google Takvim, Kamera, Klavye ve diğer tüm Google uygulamaları da ilk önce yerleşik olarak sunulmuş; ardından Google Play’de bağımsız bir uygulama olarak tüm Android kullanıcılarına sunulmuştu. Şimdi ise sıra Google Hesap Makinesi uygulamasına gelmiş durumda. Bu da Hesap Makinesi uygulamasının artık Nexus veya Android One kapsamı dışında kalan cihazlara da yüklenebilmesi anlamına geliyor.

Google Hesap Makinesi Google Play

Google Play’de bağımsız bir uygulama olarak kullanıma sunulan Hesap Makinesi ayrıca Android Wear desteğiyle de karşımıza çıkıyor. Bu da uygulamanın Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saatlerde de kullanılabilmesine olanak tanıyor.

Google Hesap Makinesi Android Wear

Google Hesap Makinesi uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Google Hesap Makinesi: Google Play

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler