AnasayfaİnternetGoogle, Google Apps Eğitim Aracı Synergyse'yi Satın Aldı

Google, Google Apps Eğitim Aracı Synergyse’yi Satın Aldı

İnternet devi Google, bir Google Apps eğitim aracı olan Synergyse’yi satın aldığını duyurdu. Satın alma miktarıyla ilgili herhangi bir bilgi ise verilmedi.

Hindistanlı Varun Malhotra tarafından kurulan Toronto-merkezli Synergyse, genel olarak Google Apps için bir online eğitim platformu olarak biliniyor. Google ise resmi blogu üzerinden yaptığı açıklama ile satın aldığını duyurduğu Synergyse ile kendi bulut-tabanlı servislerini entegre etmeyi planladığını belirtiyor.

Yapılan açıklamada Google, Synergyse’yi kullanan şirketlerin Google Apps servislerine %35 oranında daha fazla uyum sağladığını ve dolayısıyla bu firmaların daha üretken, daha işbirlikçi ve dijital dönüşüme daha yatkın olduklarını belirtiyor.

Synergyse

Aralarında Motorola, Woolworths, Dow Jones gibi firmaların bulunduğu 3000’den fazla şirketin ve 4 milyondan fazla kişinin kullandığı Synergyse aracının, bundan böyle ücretsiz olarak kullanılacağını da belirtmek gerekiyor.

Synergyse’nin ücretsiz olarak sunduğu Chrome uzantısına buradan ulaşabilirsiniz. Synergyse’nin çalışma mantığını ise aşağıdaki videodan inceleyebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler