AnasayfaSosyal MedyaFacebook'a Spotify ve Apple Music Desteği Geldi

Facebook’a Spotify ve Apple Music Desteği Geldi

Facebook’un duyurduğu Music Stories ile, Spotify ve Apple Music’teki sevdiğiniz müziklerin 30 saniyelik versiyonlarını yerleşik olarak paylaşabilirsiniz.

Facebook, müzik sektörünün önemli platformlarından olan Spotify ve Apple Music için duyurduğu yeni gönderi türü Music Stories ile, kullanıcılara bu platformlar üzerindeki müzikleri yerleşik haliyle paylaşabilmelerine olanak tanıyacak.

Music Stories adı verilen yeni gönderi türü ile kullanıcılar Apple Music ve Spotify üzerindeki müziklerin 30 saniyelik versiyonlarını platform üzerinde paylaşabilecek. Müziklerin kısa versiyonları ise doğrudan Facebook tarafından hazırlanacak. Yani kullanıcıların yapması gereken ekstra bir işlem olmayacak.

Steve Jobs’a İlham Veren 10 Şarkı

Ayrıca paylaşılan müzik önizlemelerinin bitmesinin ardından, platforma bağlı olarak kullanıcılara o müziği satın alma veya doğrudan platform üzerinde dinleme gibi seçenekler sunulacak.

Konuyla ilgili olarak hazırlanan videoyu izleyerek Music Stories sistemin nasıl çalıştığı ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler