AnasayfaTeknolojiEn Çarpıcı Drone Fotoğrafları

En Çarpıcı Drone Fotoğrafları [GALERİ]

Yeni nesil insansız hava araçları drone’lar ile çekilen birbirinden ilginç fotoğraflara bir göz atın.

Uzaktan kumanda edilen insansız hava araçları drone’lar, en başta askeri amaçla üretilip daha sonrasında buna ek olarak yangın söndürme faaliyetlerinde kullanılsa da, son zamanlarda hayatımızın bir parçası olmaya başladılar. Özellikle fotoğraf severlerin ilgisini körükleyen bu son model teknoloji ürünleri ile çekilen fotoğraflar ise oldukça ilgi çekici. Hatta öyle ki bununla ilgili yarışmalar yapılmaya başlandı bile. Dünyaya kuş bakışı bakmamızı sağlayan drone’lar ile havadan çekilmiş fotoğrafların paylaşıldığı Dronestagram adlı internet sitesi, geçtiğimiz yıl National Geographic ile iş birliği yaparak bir yarışma düzenlemiş ve en iyileri seçmişti.

Drone’lar artık sadece teknolojiseverlerin değil; fotoğrafçıların da ilgi odağı haline geldi.

Son zamanlarda teknolojiseverlerin oldukça ilgisini çeken bu mini cihazların çoğu artık yüksek kalitede video ve fotoğraf çekme özelliğine sahip. Gün geçtikçe hem makul fiyatlar hem de daha iyi teknik özellikler ile tüketicilere sunulmaya başlanan bu yeni nesil teknoloji ürünü, görünen o ki yakın gelecekte akıllı telefonların yerini alarak özellikle sosyal medya kullanıcılarının yeni paylaşım aygıtı olacak.

Ücretsiz Stok Fotoğrafları Bulabileceğiniz 25 Kaynak

Geçen seneki Dronestagram yarışmasının kazanan fotoğraflarının yanı sıra, en iyi drone fotoğraflarını sizin için derlediğimiz galerimize göz atabilirsiniz.

Fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayın.

Geçen seneki en iyi drone fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Yazan: Dilek Erdensoy

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler