AnasayfaHaberlerEllo iOS Uygulaması Kullanıma Sunuldu

Ello iOS Uygulaması Kullanıma Sunuldu

Reklamsız sosyal ağ olmasıyla öne çıkarak bir anda popüler hale gelen Ello, şimdi de iOS uygulamasını kullanıma sundu.

Bildiğiniz üzere herhangi bir şekilde reklam yayını yapmaması iddiasıyla öne çıkan ve sanal ortamlardaki ifade özgürlüğünü savunmasıyla bilinen Ello, geçtiğimiz günlerde Ello V2 ile birlikte platforma yeni yeni özellikler getirdiğini duyurmuştu. Şimdi de beklenen iOS uygulamasını kullanıma sundu.

Reklamsız Sosyal Ağ “Ello” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Yeni iOS uygulaması ile kullanıcılar reklamsız sosyal ağın tüm özelliklerini rahat bir şekilde kullanabilecekler. Sade ve modern bir tasarıma sahip olan uygulamada, fotoğraf (yüksek çözünürlük destekli), ses, müzik, GIF, video ve daha nice içerik türü paylaşılabiliyor.

ello-ios-uygulamasi

Ello’nun web versiyonunda bulunan tüm özellikler, uygulama içerisinde de yer alıyor. Bu da Ello kullanıcılarının bundan sonra sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan mobil uygulamasını daha çok kullanacağı anlamına geliyor.

Ello iOS uygulaması

Reklamsız olması, yüksek çözünürlüklü fotoğrafları desteklemesi, birçok içeriğin kolay bir şekilde embed edilebilmesi, sansürsüz olması ve bunun gibi birçok özelliği ile diğer sosyal ağlardan farkını ortaya koyan Ello, her ne kadar geç kalmış olsa da yeni duyurduğu mobil uygulaması ile aylık aktif kullanıcı sayısını ve platform üzerindeki etkileşimleri arttıracak gibi görünüyor. Ello Android uygulamasının ne zaman kullanıma sunulacağı ise henüz belli değil.

Ello: App Store

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler