AnasayfaTeknolojiDevfest'16 Ankara için Geri Sayım Başladı

Devfest’16 Ankara için Geri Sayım Başladı

Birbirinden değerli konuşmacıları ve katılımcıları bir araya getirecek olan DevFest’16 Ankara için geri sayım başladı.

4 Aralık 2016 tarihinde ODTÜ KKM’de gerçekleşecek Devfest’16 Ankara etkinliği, Türkiye’deki GDG (Google Developer Group) gruplarının da desteğiyle GDG Ankara organize ediyor.

Mobil Teknolojiler, Web Teknolojileri, Arayüz Programlama, Programlama Dilleri, Yazılım Mimarisi, Test, Start-up, Kullanıcı Deneyimi (UX) gibi teknolojik içerikli konular üzerine yeni gelişmelerden haberdar olmak ya da bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Devfest’16 Ankara etkinliğine kayıt olmayı unutmayın.

GDG DevFest 2016 Ankara

Devfest’16 Ankara’da Özlem Pasin, Barış Yesugey, Özkan Ekşi, Umut Demirezen, Okan Alper, Emre Yılmaz, Buğra Ayan, Engin Polat, Celil Bozkurt, İbrahim İşgüzar, Selçuk Kiraz, Soner Anafarta, Fatih Aksel, Güray Yıldırım, Ömer Çıtak, Buğra İşgüzar, Selçuk Uzunsoy, Mehmet Demircioğlu, Nuran Akkoyun, Alper Nebi Kanlı, Sinan Yılmaz ve Pınar Soyata, konuşmacılar arasında yer alıyor.

Etkinliği ana sponsor olarak Google desteklerken, TTGV etkinlikte partner olarak yer alıyor. Yaka Kartı Sponsoru olarak Arçelik, Tanıtım Sponsoru olarak; indir.com , Dijital Medya Sponsoru olarak; WebMasto , Medya Sponsoru olarak; Gazete Bilkent, Radyo ODTÜ ve ShiftDelete.net Devfest’16 Ankara’yı destekleyen firmalar arasında yer alıyor.

DevFest 2016 Ankara etkinliği ile ilgili ayrıntılı bilgi için:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler