AnasayfaTeknolojiDevFest 2016 Ankara 4 Aralık'ta Katılımcılarını Bekliyor!

DevFest 2016 Ankara 4 Aralık’ta Katılımcılarını Bekliyor!

4 Aralık 2016 tarihinde ODTÜ KKM’de düzenlenecek olan DevFest 2016, birbirinden değerli konuşmacıları ve katılımcıları katılımcıları bir araya getirecek.

DevFest’16, 4 Aralık 2016 tarihinde ODTÜ KKM’de gerçekleşiyor. Etkinliği, Türkiye’deki GDG (Google Developer Group) gruplarının da desteğiyle GDG Ankara organize ediyor.

DevFest etkinlikleri, tüm dünyadaki GDG’ler tarafından her sene belirli tarihler arasında düzenlenen, festival havasında geçen, güncel Google teknolojileri ve yeni teknolojiler hakkında konuşmaların ve çalıştayların yapıldığı bir etkinlik serisidir. Kod yazıyorsanız, kod yazmaya merak duyuyorsanız, teknolojik gelişmeleri görmek, yeni insanlarla tanışmak ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız, Devfest’16 Ankara‘ya konuşmacı yada katılımcı olarak gelebilirsiniz.

GDG DevFest 2016 Ankara

Etkinlikte, Mobil Teknolojiler, Web Teknolojileri, Arayüz Programlama, Programlama Dilleri, Yazılım Mimarisi, Test, Start-up, Kullanıcı Deneyimi (UX) gibi teknolojik içerikli konular üzerine; sunumlar, çalıştaylar ve eğlenceli aktiviteler yer alacak.

DevFest 2016 Ankara etkinliği ile ilgili ayrıntılı bilgi için:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler