AnasayfaTeknolojiDeath Stranding'den Yepyeni Bir Tanıtım Videosu

Death Stranding’den Yepyeni Bir Tanıtım Videosu

Death Stranding’in yeni tanıtım videosu paylaşıldı. Videoda, Troy Baker’ın canlandırdığı altın maskeli kötü karakter kendini gösteriyor.

Hideo Kojima tarafından tasarlanan ve yine kendisine ait Kojima Productions tarafından geliştirilen Death Stranding, yeni tanıtım videosunun paylaşılmasıyla gündeme geldi. Tokyo Game Show 2018 etkinliğine özel olarak paylaşılan tanıtım videosunda heyecanla beklenen oyunun kötü karakterlerinden birisi kendini gösteriyor. Oyun dünyasının yakından tanıdığı Troy Baker tarafından canlandırılan karakter, dikkat çeken maskesinden dolayı şimdiden “altın maske” olarak isimlendirildi.

Bu karakterin oyunun hikayesinde nasıl bir role sahip olacağı henüz belli değil, ancak marifetli maskesiyle ana karakterimiz açısından büyük sorunlar yaratacağı söylenebilir. Videodan da görebileceğiniz üzere karakter, oyun evrenindeki hayalet benzeri yaratıkları kontrol etmek için maskesini kullanabiliyor ve bu şekilde Norman Reedus’ın karşısına devasa, köpek benzeri bir yaratıkla çıkıyor.

Tüm Zamanların En İyi 50 Oyunu

Tanıtım videosunun yanı sıra oyunda yer alacak diğer oyuncular ve canlandıracakları karakterlerin konsept tasarımları da paylaşıldı.

PS4 için geliştirilen oyunun satışa sunulma tarihi hala netleşmiş değil.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler