AnasayfaHaberlerBridgestone'dan Müzikseverler İçin Festival Hizmeti: B4Music

Bridgestone’dan Müzikseverler İçin Festival Hizmeti: B4Music

Lider lastik markası Bridgestone, B4Music hizmeti ile müzik festivallerini müzikseverler ile buluşturuyor.

Lider lastik markası Bridgestone, 2014 yılında ana sponsor olduğu 6 festival ile birlikte B4Music adı altında yepyeni bir oluşuma imza atıyor.

B4Music 2013’ten bu yana; her yıl takip edilen ve farklı tarzlara hitap eden müzik festivallerini, müzikseverlere ulaştırmak için Bridgestone tarafından sunulan bir hizmettir.

Kullanıcılar b4music.bridgestone.com.tr adresi altında açılan B4Music web sitesine girerek Bridgestone’un desteklediği festivallerle ilgili en son haberlere ve bilgilere ulaşabiliyor; kampanyalara katılarak sürpriz hediyeler ve festival davetiyeleri kazanabiliyor; ayrıca Bridgestone’un hazırladığı listeden müzik dinleyebiliyor.

B4MUSIC
B4Music

05 – 11 Ağustos tarihleri arasında b4music.bridgestone.com.tr adresini ziyaret eden kullanıcılar, festival ve sanatçılar ile ilgili soruları cevaplayarak Chill-Out Festival Çeşme 2014’e çift kişilik bilet kazanma şansı yakalayacaklar. Bu yarışmalar eş zamanlı olarak Bridgestone’un Twitter sayfasında da düzenlenecek.

B4Music ile takipçiler festivalden festivale koşuyor!

Chill-Out Festival İstanbul 2014’de şehrin stresini, trafik çilesini ve tüm negatif enerjisini arkasında bırakanlar, şimdi’de Chill-Out Festival Çeşme 2014’de deniz-kum-güneş üçlüsünün keyfini çıkartırken müziğe ve eğlenceye doyuyor.

Detaylı bilgi için: b4music.bridgestone.com.tr

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler