AnasayfaHaberlerBlackBerry Messenger (BBM) Windows Phone'a Geliyor

BlackBerry Messenger (BBM) Windows Phone’a Geliyor

BlackBerry’nin popüler mesajlaşma servisi BlackBerry Messenger (BBM), iOS ve Android’den sonra şimdi de Windows Phone’a geliyor.

Mobile World Congress 2014 etkinliğinde duyurulan gelişmelerden biri de Windows Phone kanadından geldi. Nokia’nın telefon biriminden sorumlu Stephen Elop, BBM uygulamasının Windows Phone işletim sistemine geleceğini duyurdu.

Geçtiğimiz Eylül ayında iOS ve Android platformları için duyurulan BlackBerry Messenger şimdi ise Windows Phone için kullanıma sunulacak. Ne zaman kullanılabilir olacağı konusunda herhangi bir spesifik tarih vermeyen Stephen Elop, bunun önemli bir gelişme olduğunun da altını çizdi.

BBM - BlackBerry Messenger
BBM – BlackBerry Messenger

MWC 2014 kapsamında Windows Phone için duyurulan BBM uygulamasının yanı sıra bir yeni uygulama müjdesi daha geldi. Stephen Elop yaptığı konuşmada Windows Phone kullanıcıları için Photoshop uygulamasını da kullanıma sunacaklarını belirtti.

Her iki uygulama da öncelikli olarak Lumia serisi için yayınlanacak.

Görsel: The Verge

KAYNAKTeknoblog

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler