AnasayfaHaberlerAndroid Geliştiricileri AGG 2015'te Buluşuyor

Android Geliştiricileri AGG 2015’te Buluşuyor

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Android Geliştirici Günleri, birbirinden değerli konuşmacıları ve Android geliştiricilerini bir araya getiriyor.

Ülkemizden ve dünyanın farklı kentlerinden Google Geliştirici Grupları ve Teknoloji topluluklarının birlikte hazırladığı Android Geliştirici Günleri (AGG), bu yıl dördüncü etkinliğini gerçekleştiriyor.

11-12 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan etkinlikte, birbirinden değerli profesyoneller, Android geliştiricileri; kısacası Android’e ilgisi olan herkes bir araya gelecek. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde (ODTÜ KKM) gerçekleştirilecek olan etkinlik, açık konferans niteliğinde olup, tüm katılımcılara ücretsiz olacak.

Ücretsiz bir açık konferans olan AGG 2015 için katılımcı ve konuşmacı kayıtları açılmış durumda. Dilerseniz konferansta bilgi ve tecrübelerinizi diğer geliştiricilerle paylaşmak ve geliştiricilere ilham olmak için konuşmacı olabilirsiniz.

Rakamlarla Android Geliştirici Günleri (2014)
Rakamlarla Android Geliştirici Günleri (2014)

Her geçen gün yeni konuşmacıların eklendiği etkinlikte şimdiye kadar kesinleşen konuşmacılar arasında; Matt Sullivan (Google), Müge Yılmaz (Google), Xavier Hallade (Intel), Stephen Linzner (Google), Royi Benyossef (GDE), Tim Messerschmidt (PayPal), Abhisek Devkota (Cyanogen), Wiebe Elsinga (Itude Mobile), Markus Eisele (Red Hat), Cyril Mottier (Capitaine Train), Prajyot Mainkar (Androcid Media), Orhan Obut (Rocket-Internet), Hugo Visser (Little Robots), Hasan Hosgel (ImmobilienScout24), Paresh Mayani (InfoStretch Solutions) ve Martin Liersch (papierprintit GmbH) bulunuyor.

Yaklaşık olarak 60 oturumun planlandığı ve 2500 katılımcının beklendiği etkinliğin programı ise yakın zamanda belli olacak.

AGG 2015 etkinliğine kayıt olmak, etkinlikte konuşmacı olarak yer almak veya etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Android Geliştirici Günleri 2015 (Türkçe) | Android Developers Days 2015 (İngilizce)

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler