AnasayfaHaberlerAndroid Geliştirici Günleri 2015 Etkinlik Programı Açıklandı

Android Geliştirici Günleri 2015 Etkinlik Programı Açıklandı

Geliştiricileri ve birbirinden değerli konuşmacıları bir araya getirecek olan Android Geliştirici Günleri 2015’in etkinlik programı açıklandı.

11-12 Mayıs tarihlerinde birbirinden değerli konuşmacıları ve mobil geliştiricileri bir araya getirecek olan Android Geliştirici Günleri 2015‘in etkinlik programı açıklandı. Etkinlikte uzman konuşmacıların yapacağı sunumların yanı sıra; Android’e Giriş, iOS’a giriş Cardboard, Unity, Android Wear, Polymer ve BLE gibi konularda çalıştaylar ve 24 saatlik bir hackathon da düzenlenecek (ayrıca bkz: Hackingfest Ankara).

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde (ODTÜ KKM) gerçekleştirilecek olan etkinlik, 11 Mayıs 2015 Saat: 10:00‘da başlayıp 12 Mayıs 2015 Saat: 17:30‘da bitecek. İki gün boyunca 5 farklı salonda 67 oturumun yer alacağı etkinlik herkesin katılımına açık ve ücretsiz olacak. Etkinlik programı için buraya tıklayabilirsiniz.

Android Geliştirici Günleri
Android Geliştirici Günleri

Etkinlikte katılımcıları sunumlar ve çalıştayların yanı sıra; eğlenceli aktiviteler de bekliyor olacak. Elektronik Yapbozlar, Sanal Gerçeklik Oyunları, Masa Oyunları, İnteraktif ve eğlenceli DIY projelerini deneyerek keşfetme şansı, en yeni mini bilgisayar kartlarını ve Android uyumlu maker ürünlerini inceleme imkanı ve 3D Printerlar ve daha fazlası AGG 2015’te katılımcıların keşfine sunulacak.

Sponsorları arasında WebMasto‘nun da yer aldığı Android Geliştirici Günleri 2015 etkinliğine kayıt olmak ve daha fazla bilgi almak için etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler