AnasayfaTeknolojiAndroid 7.1'i Denemek İster Misiniz?

Android 7.1’i Denemek İster Misiniz?

Artık Google Pixel’iniz olmasa dahi Android 7.1 Nougat sürümünü cihazınıza yükleyebilir, yeni özellikleri hemen denemeye başlayabilirsiniz.

Google, söz verdiği gibi Pixel telefonlarda yerleşik olarak gelen Android Nougat 7.1 sürümünün geliştirici versiyonunu kullanıma sundu.

Kararlı Android 7.1 sürümünde birçok yenilik bulunuyor. Bunlardan bazılarını ise an itibariyle geliştirici sürümünde görmek mümkün. Android 7.1 önizleme sürümüyle gelen yeniliklerden bazıları şöyle:

  • Daydream VR desteği (sanal gerçeklik)
  • GIF klavye desteği
  • Yuvarlak ikonlar (Pixel’deki gibi)
  • Uygulama kısayolları (uygulama ikonuna uzun basınca beliriliyor)

Android 7.1

Eğer hemen Android 7.1 geliştirici sürümünü denemek isterseniz, önce Android Beta programına dahil olmanız gerekiyor. Programa kayıt olduktan sonra da Google size yeni sürüm güncellemelerini otomatik olarak gönderiyor.

UYARI: Android Beta programına dahil olarak aldığınız yeni sürüm güncellemeleri, geliştirici sürümü kapsamında olduğu için bazı hatalar ile karşılaşabileceğinizi unutmamanız gerekiyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler