AnasayfaHaberlerAdobe ve Dropbox PDF Dosyaları İçin Anlaşma Sağladı

Adobe ve Dropbox PDF Dosyaları İçin Anlaşma Sağladı

Yeni bir anlaşma sağladıklarını açıklayan Adobe ve Dropbox, anlaşmanın ilk adımı olarak PDF dosyalarını daha kullanışlı hale getireceklerini belirtti.

Adobe ve Dropbox, yeni bir anlaşma imzaladı. Anlaşmanın ilk aşamasında her iki platformda da PDF kullanımını kolaylaştırmak amaçlandığı gibi; sonrasında ise mobil entegrasyonlar kapsamında genişletileceği belirtildi.

Anlaşmanın ilk aşamasıyla birlikte kullanıcılar Dropbox hesaplarını Adobe Acrobat ve Adobe Reader masaüstü uygulamalarına (PC ve Mac) ekleyebilecekler. Ek olarak Dropbox hesaplarında sakladıkları PDF dosyalarını doğrudan bu Adobe uygulamaları üzerinden açabilecekler.

Dropbox Adobe hesaplari

Anlaşmanın mobil cihazlar ile genişletileceği ifade edilirken; bu yıl içerisinde iOS ile; 2016 yılında ise Android ile entegrasyon sağlayacakları da belirtildi. Bu sayede kullanıcılar hareket halindeyken bile kolay bir şekilde dosya düzenleme, paylaşma, yedekleme, hızlı erişim (Pc, mobil ve tablet) vs gibi işlemleri gerçekleştirmiş olacak.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler